شناسه خبر : 39940
تاریخ انتشار : 1398/10/23 17:43
احتمال واردات لوازم خانگی در سال99/ لوازم خانگی تا پایان سال گران نمی‌شود
رییس اتحادیه لوازم خانگی اعلام کرد:

احتمال واردات لوازم خانگی در سال99/ لوازم خانگی تا پایان سال گران نمی‌شود


فعلا تولیدات داخل پاسخگوی نیاز بازار است و هیچ کمبودی در این بخش نداریم.

به گزارش نورنیوز- رییس اتحادیه لوازم خانگی در گفت‌وگو با اقتصادآنلاین خبر داد؛ احتمال واردات لوازم خانگی در سال۹۹/ لوازم خانگی تا پایان سال گران نمی‌شود احتمال واردات لوازم خانگی در سال99/ لوازم خانگی تا پایان سال گران نمی‌شود رییس اتحادیه لوازم خانگی از احتمال واردات لوازم خانگی در سال ۹۹ خبر داد و تاکید کرد: فعلا تولیدات داخل پاسخگوی نیاز بازار است و هیچ کمبودی در این بخش نداریم.

اقتصادآنلاین - فاطمه اکبرخانی؛ مرتضی میری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادآنلاین ضمن اشاره به تلاش تولیدکنندگان داخلی در جهت تامین نیاز بازار اظهار کرد: اگرچه شرکای خارجی با فشار تحریم‌ها تولیدکنندگان ما را رها کردند اما خوشبختانه تولید متوقف نشد و در حال حاضر لوازم خانگی ایرانی به میزان کافی در کشور وجود دارد و هیچ کمبودی در این بخش نداریم.

او از احتمال واردات لوازم خانگی در سال آینده خبر داد و گفت: لوازم خانگی خارجی موجود در بازار به صورت قاچاق وارد شده اما به رغم تلاش‌ تولیدکنندگان، اگر تولید داخل نتواند پاسخگوی نیاز بازار باشد احتمالا سال آینده واردات لوازم خانگی البته به صورت رسمی آزاد خواهد شد. میری همچنین درباره قیمت این محصولات نیز بیان کرد: لوازم خانگی ایرانی تا پایان سال به هیچ وجه افزایش قیمت ندارد و اگر سال آینده واردات آزاد شود، قیمت محصولات خارجی نیز تعدیل خواهد شد.


نورنیوز
نظرات

نظر شما

هواشناسی

مدرسه آب و آینه

نرخ طلا

پیشخوان روزنامه
کاریکاتور

اینستاگرام نورنیوز

تبلیغات متنینقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2019 www.‎NourNews.ir‎, All rights reserved.