شناسه خبر : 30883
تاریخ انتشار :
82 درصد مخازن سد های کشور پر آب شد

82 درصد مخازن سد های کشور پر آب شد

میزان پر شدگی مخازن سد های کشور در حالی درسال آبی جاری (از اول مهرماه تا هفتم خردادماه) به ??درصد رسید که این میزان در مدت مشابه پارسال ??درصد بود.


به گزارش نورنیوز، کشورمان اکنون دارای ??? سد دردست بهره برداری، دردست احداث و در دست مطالعه است که ظرفیت کل مخازن سدهای درحال بهره برداری در سال آبی جاری ?? میلیارد متر مکعب گزارش شده است.


میزان ورودی سدهای دردست بهره برداری کشور در سال آبی جاری به ??.?? میلیارد مترمکعب رسید. این درحالی است که درسال آبی پارسال میزان ورودی سدها ??.?? میلیارد مترمکعب گزارش شده بود. تفاوت ورودی امسال سدها با پارسال به ??? درصد بالغ شد.


براساس گزارش شرکت مدیریت منابع آب ایران، میزان خروجی سدهای کشور درسال آبی جاری به ??.?? میلیارد متر مکعب رسیده است، درحالی که درسال آبی پارسال میزان خروجی ??.?? میلیارد متر مکعب گزارش شده بود و تفاوت میزان خروجی این ?سال رقم ??.??  میلیارد متر مکعب را نشان می دهد.


موجودی فعلی مخازن سدها به ??.?? میلیارد مترمکعب رسیده است و این درحالی است که پارسال میزان موجودی سدها ??.?? میلیارد مترمکعب بود. اختلاف میزان موجودی امسال و پارسال سدهای کشور ?? درصد اعلام شده است.ایرنا
نظرات

نظر شما

: : :


هواشناسی
نرخ طلا
پیشخوان روزنامه
اینفوگراف
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.