شناسه خبر : 30794
تاریخ انتشار :
نیازمند کیفیت بخشی و ابتکارات جدید در نمایشگاه قرآن هستیم
حجت‌الاسلام حاج‌علی‌اکبری تاکید کرد:

نیازمند کیفیت بخشی و ابتکارات جدید در نمایشگاه قرآن هستیم

امام جمعه موقت تهران در بازدید از نمایشگاه قرآن گفت: این رویداد باید به سمت ابتکارات جدید و کیفیت بخشی برای جذب جامعه جوان حرکت کند.


به گزارش نورنیوز، حجت‌الاسلام محمدجواد حاج‌علی‌اکبری در حاشیه بازدید از بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن گفت: زحمات زیادی در برپایی نمایشگاه بیست و هفتم کشیده شده است اما در مقایسه با سالهای قبل اتفاق خاصی رخ نداده و اکثر فعالیت‌ها همانطور مانند سال‌های قبل، نمایش داده شده است.


وی ادامه داد: این نشان می‌دهد که خط سیر فعالیت‌های قرآنی در یک روند واحد در حال اجراست. چراکه هر سال موسسات و نهادهای قرآنی و یا سازمان‌های قرآنی، در یک روند مشخص مشارکت می‌کنند.


امام جمعه موقت تهران با اشاره به اینکه نیاز به جهشی در فعالیت‌های جامعه قرآنی به شدت احساس می‌شود، افزود: این نمایشگاه فرصت خوبی را برای شناسایی خیلی بهتر و هم افزایی بیشتر بین دستگاه‌ها فراهم می‌کند. همچنین این نمایشگاه یک ارائه عمومی در جامعه رقم می‌زند.


حجت‌الاسلام حاج‌علی‌اکبری افزود: نمایشگاه قرآن ظرفیت مناسبی دارد و باید به کیفیت آن بیشتر اهمیت داده و مراقب باشند تا این فرآیند عادی نشود. این رویداد باید به سمت ابتکارات جدید و کیفیت بخشی برای جذب جامعه جوان حرکت کند.مهر
نظرات

نظر شما

: : :
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.
X
آگهی تبلیغاتی