شناسه خبر : 30343
تاریخ انتشار :
تمهیدات اجرایی انتخابات اسفند ?? آغاز شد
سخنگوی وزارت کشور:

تمهیدات اجرایی انتخابات اسفند ?? آغاز شد

سخنگوی وزارت کشور از آغاز، اقدامات و تمهیدات اجرایی انتخابات در حوزه های مختلف وزارت کشور خبر داد و گفت: در گام نخست آموزش مجریان انتخابات در استان ها مبتنی بر قوانین و مقررات جاری آغاز و در حال اجرا است.


به گزارش نورنیوز، سید سلمان سامانی سخنگوی وزارت کشور با بیان اینکه انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میان دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری با موافقت شورای نگهبان روز جمعه ? اسفندماه سال جاری برگزار خواهد شد، اظهار داشت: برگزاری باشکوه انتخابات با رعایت مرّ قانون و در فضای امن و با نشاط راهبرد اصلی ما در برگزاری انتخابات است.


قائم مقام وزیر کشور در امور مجلس و هماهنگی استان‌ها در ادامه افزود: اقدامات و تمهیدات اجرایی انتخابات در حوزه‌های مختلف وزارت کشور شروع شده است و در گام نخست آموزش مجریان انتخابات در استان‌ها مبتنی بر قوانین و مقررات جاری آغاز و در حال اجرا است.


سامانی با بیان اینکه انتخابات مجلس شورای اسلامی برای تعیین منتخبان ??? کرسی و در سراسر کشور برگزار می‌شود، تصریح کرد: همزمان انتخابات اولین میان‌دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در ? استان تهران، خراسان رضوی، خراسان شمالی، فارس و قم برگزار خواهد شد.


سخنگوی وزارت کشور گفت: در انتخابات خبرگان رهبری از استان تهران 2 نفر و در هر یک از حوزه‌های انتخابیه استان‌های خراسان رضوی، خراسان شمالی، فارس و قم یک نفر با رأی مردم انتخاب خواهند شد.پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور
نظرات

نظر شما

: : :
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.
X
آگهی تبلیغاتی