شناسه خبر : 30206
تاریخ انتشار :
آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور/ترافیک پرحجم در محورهای چالوس، کرج، فیروزکوه

آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور/ترافیک پرحجم در محورهای چالوس، کرج، فیروزکوهنورنیوز: سرهنگ نادر رحمانی در خصوص آخرین وضعیت جاده‌های کشور گفت: برابر گزارشات دریافتی هم اکنون بارش برف در ارتفاعات محور کرج -چالوس و بارش باران در اکثر محورهای استان‌های اصفهان و کرمان و محور تربت حیدریه - مشهد در استان خراسان رضوی و محور فردوس - بزرویه در استان خراسان جنوبی گزارش شده است.


وی به ترافیک محورهای کشور اشاره کرد و گفت: برابر گزارشات دریافتی بار ترافیکی در شمال به جنوب محور هراز محدوده‌های تونل شماره یک، پنجاب و لاریجان نیمه سنگین و طول محور پرحجم و روان است.


رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا به محور کرج - چالوس اشاره کرد و گفت: شمال به جنوب محور چالوس محدوده‌های مرزن‌آباد، پل زنگوله، تونل تکاور و آذران بار ترافیک نیمه سنگین و در طول محور پرحجم و روان گزارش شده است. همچنین شمال به جنوب محور فیروزکوه در تمام مسیر ترافیک پرحجم و روان گزارش شده است.


وی در خصوص محور رشت - قزوین گفت: شمال به جنوب محور رشت به قزوین محدوده‌های امامزاده هاشم تا پل عوارضی ترافیک نیمه سنگین است و در سایر محورهای کشور ترافیکی روان را شاهدیم.


رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا مجدداً تاکید کرد: بنا بر هماهنگی انجام شده و اطلاع رسانی صورت گرفته محورهای چالوس و هراز از سمت شمال به سمت تهران یکطرفه هستند و مأموران پلیس راه با هرگونه تخلف در طول این مسیرها به طور جدی برخورد می‌کنند.


ترافیک پرحجم در محور های کرج-چالوس و فیروزکوه


رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور از ترافیک پرحجم و روان در طول شمال به جنوب محور کرج - چالوس خبر داد.


به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ نادر رحمانی در خصوص آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور گفت: در اکثر محورهای اصفهان و چهارمحال بختیاری بارش باران گزارش شده است همچنین ترافیک در شمال به جنوب محور هراز محدوده‌های تونل شماره (?)، پنجاب و لاریجان، نیمه سنگین و طول محور پرحجم است.


وی با اشاره به ترافیک پرحجم و روان در طول شمال به جنوب محور کرج - چالوس، افزود: ترافیک در طول محور شمال به جنوب محور فیروزکوه نیز پرحجم و روان است.


رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با بیان اینکه ترافیک در شمال به جنوب محور رشت به قزوین محدوده‌های امام زاده هاشم (ع) تا پل عوارضی نیز نیمه سنگین است، اظهار کرد: سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.نظرات

نظر شما

: : :


هواشناسی
نرخ طلا
پیشخوان روزنامه
اینفوگراف
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.