News Line خط خبر :
شناسه خبر : 30180
تاریخ انتشار :
واریز مرحله دوم هزینه سفر حج ?? از روز سه شنبه
سازمان حج و زیارت اعلام کرد؛

واریز مرحله دوم هزینه سفر حج ?? از روز سه شنبه

سازمان حج و زیارت با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد که واریز مرحله دوم هزینه سفر حج تمتع از فردا سه شنبه دهم اردیبهشت ماه انجام می‌گیرد. 
به گزارش نورنیوز، سازمان حج و زیارت با صدور اطلاعیه‌ای از واریز مرحله دوم هزینه سفر حج تمتع خبر داد.


در متن این اطلاعیه آمده است: طبق اعلام قبلی و تمهیدات اندیشیده شده، هزینه سفر حج ?? در دو مرحله از متقاضیان دریافت می‌شود که واریز مرحله اول در اسفند ماه سال گذشته انجام گرفته بود و واریز مرحله دوم هزینه سفر نیز از روز سه شنبه دهم اردیبهشت ماه و به مدت ?? روز انجام می‌پذیرد. واریز در این مرحله منوط به دریافت تاییدیه پزشکی به سبب داشتن استطاعت جسمی است و متقاضیان باید این مرحله را گذرانده باشند.


در ادامه اطلاعیه آمده است: هزینه سفر در مرحله اول مبلغ ?? میلیون تومان (به علاوه اصل مبلغ ودیعه و سودهای تعلق گرفته به آن) بود که همزمان با ثبت‌نام در کاروان‌ها دریافت شد.


سازمان حج و زیارت اعلام کرد که متقاضیان باید برای واریز این مرحله به سامانه reserve.haj.ir مراجعه و به صورت الکترونیکی و غیر حضوری هزینه را پرداخت نمایند. هزینه در نظر گرفته شده برای واریز مرحله دوم به تناسب گروه قیمتی هر کاروان است که در ابتدای ثبت نام‌ها، زائران از مبالغ تمام شده هر کاروان آگاهی پیدا کرده بودند.


همچنین سازمان حج و زیارت برای متقاضیانی که در مناطق سیل زده کشور بوده اند نیز تمهیداتی اندیشیده و به جای فرصت ?? روزه برای واریز وجه مرحله دوم، مدت زمان یک ماهه را تعیین کرده است.

نظرات

نظر شما

: : :


هواشناسی
نرخ طلا
پیشخوان روزنامه
اینفوگراف
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.