شناسه خبر : 30162
تاریخ انتشار :
نوروزگاه ها تعامل بیشتر شهروندان و خانواده ها را همراه دارد
رییس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران:

نوروزگاه ها تعامل بیشتر شهروندان و خانواده ها را همراه داردنورنیوز: به گزارش ستاد نوروزگاه تهران، الهام فخاری در افتتاح نوروزگاه در بلوار کشاورز ضمن تبریک سال نو گفت: نوروزگاه ها در راستای اقدامات سال گذشته برگزار می شود، اما به صورت گسترده تر و در ?? نقطه طراحی و اجرا شوند.


وی افزود: شهر متعلق به مردم است و نوروزگاه ها این رویکرد را دنبال می کنند. ما خواهان‌ بازگشت مردم به عرصه های شهری هستیم‌ که این مسئله مهم موجب رونق بیشتر شهر و تعامل شهروندان با یکدیگر می‌شود.


عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه نوروز جشن پیروی روشنی بر تاریکی است، عنوان کرد: امیدوارم این تجربه برای همه ما درس مقابله با مشکلات را به همراه داشته باشد.


فخاری با اشاره به حضور چهره های شناخته شده در نوروزگاه ها گفت: حضور هنرمندان و ورزشکاران تجربه مثبتی در این برنامه ها بوده است. برنامه هایی که باعث می شوند مردم فقط برای خرید و کار کنار یکدیگر قرار نگیرند؛ بلکه برای لذت بردن و استفاده از ظرفیت های فرهنگی و مشارکت در چنین برنامه هایی در کنار یکدیگر قرار گیرند.


وی تصریح کرد: نقطه قوت نوروزگاه ها در این است که این برنامه ها در دل شهر برگزار می شود و تعامل بیشتر خانواده ها و شهروندان را فراهم‌می کند.نظرات

نظر شما

: : :


هواشناسی
نرخ طلا
پیشخوان روزنامه
اینفوگراف
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.