شناسه خبر : 30144
تاریخ انتشار :
بازدید معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از مراحل آماده سازی نوروزگاه های پایتخت
جشن نوروزی در ۴۰ نقطه شهر برپا می‌شود؛

بازدید معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از مراحل آماده سازی نوروزگاه های پایتخت
نورنیوز:معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از مراحل آماده سازی نوروزگاه های پایتخت در کاخ نیاوران، بوستان ملت، اراضی عباس آباد بازدید کرد.محمدرضا جوادی یگانه همزمان با روز پایانی اسفند ماه، ضمن بازدید از نوروزگاه ها بر اجرای برنامه های فرهنگی مناسب جهت بهره مندی همشهریان و هم وطنان در ایام تعطیلات نوروز 98 تاکید کرد.


وی از برپایی آیین ها و جشن های نوروزی در 40 نقطه شهر خبر داد و اذعان داشت که امسال پیاده راه های نوروزی و نوروزگاه های فرهنگی، با رویکرد شادی و نشاط افزایی در بین مردم در نقاط مختلف شهر راه اندازی می شود.


به گفته جوادی یگانه، نوروزگاه ها از سوم تا دهم فرودین ماه 98 از ساعت ? تا ?? شب با اجرای برنامه های شاخص فرهنگی، هنری و برنامه های ویژه کودکان میزبان خانواده های تهرانی و مسافران نوروزی پایتخت است.


وی با اشاره به ولادت امیرالمومنین ‌(ع) و روز پدر گفت طی دیشب و امروز نیز 5 جشن بزرگ به همراه مناقب خانی و مدیحه سرایی به مناسبت میاد امام علی (ع) در پهنه های شهر تهران برگزار شد که مورد استقبال مردم قرار گرفت.


معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران ضمن برشمردن برنامه های گردشگری نوروزی نیز به اجرای تورهای نیم روزه گردشگری، راه اندازی اتوبوس گردشگری، گردشگری پیاده با عنوان پرسه در شهر، استقرار ایستگاه های استقبال نوروزی اشاره کرد.


جوادی یگانه، در پایان از همشهریان و مسافران نوروزی پایتخت دعوت کرد ضمن گشت و گذار در تهران و بازدید اماکن تاریخی فرهنگی شهر، در برنامه های نوروزگاه ها و پیاده راه های شهرداری تهران نیز شرکت کنند.روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران
نظرات

نظر شما

: : :


هواشناسی
نرخ طلا
پیشخوان روزنامه
اینفوگراف
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.