شناسه خبر : 30092
تاریخ انتشار :
برای دریافت ساندروی خود 9 ماه دیگر صبر کنید!

برای دریافت ساندروی خود 9 ماه دیگر صبر کنید!نور نیوز- گوش همه ما از صدای اعتراض مشتریان و پشت گوش انداختن ِ دو خودروساز ملی مثلا بزرگ پر است. سایپا و ایران خودرو، خلف وعده را به  راحتی انجام می‌­دهند و کار گاهی به جایی می‌­رسد که برخی از نمایندگی­‌ها مانند نمایندگی کرمان دست روی مشتری معترض بلند می­‌کنند!


به گزارش خبرنگار نور نیوز، در این میان مشتریانی که ماه‌ها قبل از این ماجراها، برای خرید ساندرو یا تندر 90 ثبت نام کرده بودند، بیشتر از بقیه دچار خسارت شده­‌اند. خیلی از آن‌­ها، توان پرداخت قیمت تازه خودروی خود را ندارند بعلاوه اینکه شرایط صبر کردن برای آن روز خوب که برسد و خودروسازان به تعهدات خود عمل کنند، ندارند.


امروز اما خودروسازان، با وعده های دیگری آمده­اند. براساس اعلام شرکت پارس خودرو مشتریان در صورت تمایل به انتظار تا تولید مجدد محصولات رنو (ساندرو) باید ? ماه دیگر منتظر بمانند. بعد از 9 ماه ممکن است که خودروی معهود تحویل داده شود. خسارت هر ماه تاخیر خودروسازان هم تنها چیزی بین 700 هزار تا یک میلیون تومان است.


طرح‌های پیشنهاداتی جهت آن دسته از مشتریان که تاکنون دعوت‌نامه تکمیل وجه مابه‌التفاوت برای آن‌ها صادر نشده است به شرح ذیل است: 


پیشنهادهای قابل اجرا برای محصولات رنو


1.طرح پیشنهادی انصراف ( خریدار از خرید خود انصراف دهد و سود انصراف دریافت کند)


2.طرح پیشنهادی تبدیل مدل خودرو (تغییر مدل خودرو با یکی دیگر از محصولات خودروساز)


3.طرح پیشنهادی الحاقیه قرارداد (در الحاقیه فرصت 9 ماهه برای تولید مجدد این خودروها در نظر گرفته شده به نحوی که مشتری با امضاء آن باید 9 ماه دیگر برای تولید احتمالی ساندرو  انتظار بکشد)


گفتنی است در حال حاضر در بازار آزار خودرو قیمت رنو ساندرو تا 130 میلیون تومان بالا رفته و مدل استپ‌وی این خودروی محبوب هم با قیمتی بین 138 تا 145 میلیون معامله می­‌شود.نظرات

نظر شما

: : :


هواشناسی
نرخ طلا
پیشخوان روزنامه
اینفوگراف
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.