شناسه خبر : 30070
تاریخ انتشار :
آغاز به کار سامانه انتخاب مردمی زنان کارآفرین برتر ایران

آغاز به کار سامانه انتخاب مردمی زنان کارآفرین برتر ایرانبه گزارش ایسنا، در متن اطلاعیه معاونت امور زنان آمده است: «در جهان امروز زنان همچنان به نقش آفرینی بی‌بدیل خود در خانه، جامعه و در میدان اندیشه و کار تداوم می بخشند، با این تفاوت که حالا می توانند با بهره‌مندی از نفوذ رسانه ها،  خدمات خود را به جامعه بشری معرفی کنند.


زنان ایرانی اکنون پیشرو و سربلند تلاش می‌کنند تا با تولید و کارآفرینی، دغدغه‌های مردم را به آرامش و رفاه مبدل سازند. در این راه هزاران بانو در سراسر کشور از شهرها و روستاها دست به کار شده و واحدهای تولیدی خود را به رغم چالش‌های فراوان راه‌اندازی کرده‌اند.


معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده با ایجاد سامانه‌ای برای انتخاب برترین کارآفرینان زن در شرایط جنگ اقتصادی امریکا علیه ایران، هموطنان را دعوت می کند تا با رأی خود بهترین‌های این عرصه‌ها را انتخاب کنند.


علاقمندان می‌توانند با ورود به سامانه در لینک http://vote.women.gov.ir از میان ??? کارآفرین معرفی شده زن به حداکثر ?? نفر رأی بدهند.


کارآفرینان برگزیده با بیشترین آراء مردمی در اردیبهشت ماه معرفی می شوند. این روند پس از اردیبهشت ماه با معرفی کارآفرینان بیشتر تداوم خواهد یافت.


علاقمندان برای مشاهده اطلاعات زنان کارآفرین و ثبت آراء خود، پس از ورود به سامانه از آدرس http://vote.women.gov.ir ، با استفاده از گزینه زنان کارآفرین در منوی بالای صفحه و مطالعه اطلاعات شغلی و شرح مختصر از فعالیت هریک از آن ها، به حداکثر ?? نفر رأی دهند».  نظرات

نظر شما

: : :


هواشناسی
نرخ طلا
پیشخوان روزنامه
اینفوگراف
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.