شناسه خبر : 30065
تاریخ انتشار :
دلار جهانی نزولی شد

دلار جهانی نزولی شدبه گزارش ایسنا به نقل از مارکت واچ، دلار که در روزهای اخیر نهایت استفاده را از تضعیف یورو برده و خود را به قله دو ماهه رسانده بود، به دنبال انتشار آمار اشتغال‌زایی ضعیف‌تر از حد انتظار اقتصاد آمریکا نزولی شد و شاخص دلار که نرخ برابری آن در برابر سبدی از ارزهای جهانی را اندازه می‌گیرد با ?.?? درصد کاهش به ??.??? واحد رسید.


هر یورو به ازای ?.???? دلار مبادله شد تا از کانال ?.?? دلاری که در معاملات پنج شنبه به ثبت رسیده بود عقب نشینی کند. ویم تین، مدیر بخش ارزی مؤسسه \"براون برادرز هریمان\" گفت: همان طور که انتظارش می‌رفت، رویکرد بانک مرکزی اروپا باعث شد یورو در ضعیف‌ترین سطح دو سال اخیر خود قرار گیرد با این حال اقتصاد آمریکا نیز مشکلات خودش را دارد.


در انگلیس پس از آن که ترزا می، نخست وزیر انگلیس به نمایندگان مجلس این کشور هشدار داد در صورت تداوم مخالفتشان با برنامه پیشنهادی دولت برای خروج از اتحادیه اروپا ممکن است برگزیت اتفاق نیافتد، هر پوند با ?.?? درصد کاهش به ازای ?.???? دلار مبادله شد.


از طرف دیگر علی‌رغم مشخص شدن این که صادرات چین به کشورهای جهان در ماه گذشته حدود ?? درصد کاهش یافته است، ارزش یوان در برابر دلار ?.? درصد تقویت شد و هر دلار به ازای ?.???? یوان مبادله شد.


در برابر سایر ارزها، هر دلار آمریکا به ازای ?? روپیه هند، ?.???? دلار استرالیا، ?.???? دلار کانادا، ?.???? دلار سنگاپور، ?.???? فرانک سوئیس، ?.???? رینگت مالزی و ???.???? ین ژاپن مبادله شد.نظرات

نظر شما

: : :


هواشناسی
نرخ طلا
پیشخوان روزنامه
اینفوگراف
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.