شناسه خبر : 30055
تاریخ انتشار :
فرماندار تهران: برگزاری نمایشگاه بهاره توسط دستگاه‌ها و نهادها ممنوع است

فرماندار تهران: برگزاری نمایشگاه بهاره توسط دستگاه‌ها و نهادها ممنوع است


عیسی فرهادی در گفت‌وگو با ایسنا، در تشریح ممنوعیت برگزاری نمایشگاه بهاره توسط دستگاه‌ها و نهادها، گفت: شهرداری در تهران اعلام کرد، کیش نمایشگاه بهاره‌ای دایر نخواهد کرد.

وی درباره شکل‌گیری بازارچه‌های دستفروشان در منطقه ? و ?? گفت: دستفروشان هر ساله در مناطق ? و ?? بیش از سایر مناطق حضور دارند، لذا این دو منطقه کار بسیار بی‌نظیری انجام دادند و با اختصاص ?? زمین در این دو منطقه تلاش کردند که ساماندهی دستفروشان را انجام دهند؛ دست فروشانی که معمولا مزاحمت‌هایی برای شهروندان و مغازه‌داران ایجاد می‌کردند.

وی افزود: ساماندهی دستفروشان در مناطق ? و ?? در محل‌هایی که توسط شهرداری تعیین شده، انجام شده و بازارچه‌هایی تحت عنوان بازارچه‌های دستفروشان در این دو منطقه ایجاد شده است که همه این اقدامات با اطلاع و حمایت فرمانداری تهران انجام شده است و به نمایشگاه‌های بهاره ارتباطی ندارد.

وی تاکید کرد: در حال حاضر سه نمایشگاه در شهر تهران با عنوان نمایشگاه بهاره کار خود را آغاز کرده‌اند که در صورت نیاز و استقبال مردم می‌توان تعداد آنها را در تهران تا پنج نمایشگاه افزایش داد، اما سایر دستگاه‌ها و نهادها حق برگزاری نمایشگاه بهاره را ندارند و خوشبختانه همه این نهادها و دستگاه‌ها امسال همکاری خوبی را انجام داده‌اند.
نظرات

نظر شما

: : :


هواشناسی
نرخ طلا
پیشخوان روزنامه
اینفوگراف
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.