آگهی تبلیغاتی

شناسه خبر : 30053
تاریخ انتشار :
صادرات ??? میلیون دلاری فرش دستباف

صادرات ??? میلیون دلاری فرش دستباف


عبدالله بهرامی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: صادرات فرش دستباف ایران در مقایسه با ?? ماه گذشته ?? تا ?? درصد کاهش داشته است که بخش اعظمی از آن ناشی از تحریم‌هایی بود که از مهرماه آغاز شد.

وی ادامه داد: طی ?? ماهه سال جاری میزان صادرات فرش دستباف ما به ??? میلیون دلار رسید، در حالی که سال قبل میزان صادرات ??? میلیون دلار بود.

مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های فرش دستباف در ادامه با اشاره به امضای تفاهم‌نامه همکاری میان معاونت تعاون و مرکز ملی فرش، اظهار کرد: مرکز ملی فرش همواره حامی بخش تعاون بوده است و به دنبال تغییراتی که در معاونت تعاون وزارتخانه ایجاد شد، اقدامات خوبی در جهت حمایت از تعاونی‌های فرش به ویژه بافندگان به وجود آمد.

وی ادامه داد: به موجب این تفاهم‌نامه ساماندهی تعاونی‌های فرش دستباف، صدور پروانه برای تشکل‌ها و صدور کارت شناسایی برای قالیبافان به اتحادیه تعاونی‌های فرش دستباف واگذار شد.

بهرامی بیان کرد: در بحث آموزش و بازاریابی به دلیل آنکه ابزارهای لازم را در اختیار نداشتیم نمی‌توانستیم پروانه صادر کنیم یا نمایشگاه برگزار کنیم ولی با امضای این تفاهم‌نامه امکان آموزش و شناسایی ظرفیت‌ها و بازاریابی وبازارسازی توسط اتحادیه فراهم شد.

به گزارش ایسنا، معاونت تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مرکز ملی فرش ایران ماه گذشته با هدف افزایش بهره‌وری و بهبود فضای کسب‌وکار صنعت فرش دستباف و واگذاری تصدیگری‌ها به اتحادیه فرش تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.
نظرات

نظر شما

: : :
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.
آگهی تبلیغاتی