شناسه خبر : 140733
تاریخ انتشار :
یارانه و اعتبار 20 درصدی امروز واریز می‌شود

یارانه و اعتبار 20 درصدی امروز واریز می‌شود

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه گفت: عصر امروز، مجموع یارانه و اعتبار 20 درصدی به‌حساب سه دهک اول یارانه‌بگیران واریز می‌شود.

نورنیوز - گروه اقتصاد: علیرضا عسگریان، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه میزان یارانه‌ها کماکان مانند قبل ثابت است، افزود: مددجویان کارگروه امداد امام خمینی (ره) و خانوار‌های تحت پوشش سازمان بهزیستی در صورت هزینه‌کرد ۳۲۰ هزار تومان از یارانه ۴۰۰ هزارتومانی خود با کالابرگ الکترونیک، می‌توانند از این افزایش بهره‌مند شوند.
 
او گفت: یارانه این افراد یک ماه زودتر از موعد مقرر واریز می‌شود و سرپرستان این خانوار‌ها می‌توانند با خرید ۱۱ قلم کالای اساسی تعیین شده در این طرح از ۸۰ هزار تومان افزایش یارانه برخوردار شوند.
 
 معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه این کالا‌ها شامل برنج، حبوبات، شیر و لبنیات، روغن و... است، افزود: هم اکنون این طرح در ۶ فروشگاه زنجیره‌ای در سطح کشور فعال شده و تا ۱۱ فروشگاه افزایش داده می‌شود.
 
 سرپرستان خانوار می‌توانند از طریق سامانه «شما» و یا استفاده از رمز دستوری ۱۴۶۳*۵۰* از محل فروشگاه‌های ارائه‌کننده خدمات این طرح مطلع شوند.
 
 عسگریان گفت: مبنای قیمت کالا‌های این طرح قیمت تعزیراتی است و مابقی مبلغ از یارانه کسر می‌شود.


نورنیوز
نظرات

نظر شما

: : :
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.
X
طرح فروش سیم‌کارت