آگهی تبلیغاتی

شناسه خبر : 136497
تاریخ انتشار :
مایکروسافت هوش مصنوعی را به آفیس اضافه می‌کند

مایکروسافت هوش مصنوعی را به آفیس اضافه می‌کند

مایکروسافت اعلام کرد که ویژگی جدیدی با عنوان کاپیلوت (Copilot) که یک موتور پرازشگر است را به نرم‌افزارهای خود می‌افزاید. این موتور امکاناتی همچون خلاصه‌کردن ایمیل‌های بلند در آوت‌لوک، آماده‌سازی پیش‌نویس در ورد و متحرک‌سازی اسلایدها در پاورپوینت را در اختیار کاربران می‌گذارد.

نورنیوز - گروه فرهنگ و جامعه: مایکروسافت اعلام کرد که ویژگی جدیدی با عنوان کاپیلوت (Copilot) که یک موتور پرازشگر است را به نرم‌افزارهای خود می‌افزاید. این موتور امکاناتی همچون خلاصه‌کردن ایمیل‌های بلند در آوت‌لوک، آماده‌سازی پیش‌نویس در ورد و متحرک‌سازی اسلایدها در پاورپوینت را در اختیار کاربران می‌گذارد.

مایکروسافت ابزار هوش مصنوعی را به مجموعه نرم‌افزار‌های آفیس خود از جمله ورد، اکسل و آوتلوک اضافه می‌کند. این شرکت این موضوع را تنها دو روز پس از عرضه نسخه جدید چت جی‌پی‌تی توسط شرکت اوپن ای‌آی اعلام کرد. هوش مصنوعی مولد مایکروسافت بسیار متکی بر چت‌ جی‌پی‌تی است.

کولت استالباومر، مدیرکل مایکروسافت ۳۶۵ گفت که این ویژگی جدید درحال حاضر تنها برای ۲۰ مشتری سازمانی قابل استفاده است و در ماه‌های آینده به تعداد بیشتری از مشتریان سازمانی عرضه خواهد شد. 

مایکروسافت می‌گوید استفاده از این ابزار باعث می‌شود که کارمندان زمان کمتری را صرف خالی کردن صندوق پست الکترونیک (اینباکس ایمیل) یا تجزیه و تحلیل‌ها در اکسل کنند و به این ترتیب «کارآتر» خواهند بود.

ابزار گفتگویی با عنوان «بیزینس چت» که شبیه سرویس محبوب «چت جی‌بی‌تی» است نیز به نرم‌افزار‌های خود اضافه خواهد کرد. این سرویس از کاربر دستور می‌گیرد و با استفاده از داده‌های کاربر، کارهایی همچون خلاصه کردن ایمیل‌های کارکنان در یک پروژه خاص را انجام می‌دهد.

گوگل، شرکت رقیب مایکروسافت نیز این هفته از ادغام ابزار هوش مصنوعی مولد در برنامه‌های کاربردی فضای کاری خود همچون گوگل داکس، جی‌میل و اسلایدز خبر داد. گوگل می‌گوید این ویژگی‌ها را در یک سال آینده برای آزمایش در اختیار کاربران تست‌کننده معتمد خود قرار خواهد داد.


نورنیوز
نظرات

نظر شما

: : :
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.
آگهی تبلیغاتی