آگهی تبلیغاتی

شناسه خبر : 136446
تاریخ انتشار :
رئیس رژیم صهیونیستی باردیگر درباره بروز جنگ داخلی هشدار داد

رئیس رژیم صهیونیستی باردیگر درباره بروز جنگ داخلی هشدار داد

«اسحاق هرتزوگ» رئیس رژیم صهیونیستی چهارشنبه شب بار دیگر نسبت به وقوع جنگ داخلی در سرزمین‌ های اشغالی هشدار داد.

نورنیوز - گروه بین‌الملل: «اسحاق هرتزوگ» رئیس رژیم صهیونیستی چهارشنبه شب بار دیگر نسبت به وقوع جنگ داخلی در سرزمین‌ های اشغالی هشدار داد. این دومین هشدار هرتزوگ در کمتر از سه روز گذشته است.

او در واکنش به بحران کنونی اسرائیل و ناشی از آنچه کابینه نتانیاهو "اصلاح نظام قضایی" می‌خواند، خاطر نشان کرد:ما در دو راهی قرار داریم که یا یک بحران تاریخی یا یک لحظه تعیین‌کننده در قانون‌ پایه ماست.

هرتزوگ افزود: کسی که فکر می‌کند ما از جنگ داخلی دور هستیم، اشتباه می‌کند.

رئیس رژیم صهیونیستی دوشنبه‌شب نیز اظهار کرد: ما در شرایط بسیار اسفناک و خطرناکی به سر می‌بریم و این بحران احتمالاً پیامدهای سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و امنیتی [برای ما به دنبال] دارد.

او پنجشنبه شب گذشته نیز با وخیم دانستن اوضاع در سرزمین‌های اشغالی، گفت که این رژیم به یک بحران تاریخی دچار شده، در معرض فروپاشی داخلی قرار گرفته است و سخت‌ترین لحظات خود را سپری می‌کند.

هرتزوگ افزود: به نقطه بی‌بازگشت در اسرائیل رسیده‌ایم.

رئیس رژیم صهیونیستی اظهار کرد: باید اصلاح نظام قضایی پیشنهادی را کنار گذاشت و آن را تبدیل به چارچوبی کرد که همه بر آن اتفاق نظر داشته باشند.

هرتزوگ روز دوشنبه هفته گذشته نیز تأکید کرد که رژیم صهیونیستی سخت‌ترین لحظات خود را سپری می‌کند و ما می‌دانستیم که این بحران، خطری قومی برای ما است.


نورنیوز
نظرات

نظر شما

: : :
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.
آگهی تبلیغاتی