آگهی تبلیغاتی

شناسه خبر : 136276
تاریخ انتشار :
وزیر اقتصاد به عراق می‌رود

وزیر اقتصاد به عراق می‌رود

وزیر اقتصاد برای شرکت در پنجمین نشست کمیسیون مشترک اقتصادی بین جمهوری اسلامی ایران و عراق شامگاه یکشنبه به بغداد می‌رود.

نورنیوز - گروه اقتصاد: «سید احسان خاندوزی» رئیس کمیسیون مشترک اقتصادی بین جمهوری اسلامی ایران و عراق، در رأس هیئتی اقتصادی شامل فعالان بخش خصوصی شامگاه یکشنبه برای سفری دو روزه عازم عراق می‌شود.

برگزاری پنجمین نشست کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و عراق به ریاست خاندوزی و سخنرانی در این نشست از برنامه‌های این سفر است که در حاشیه این نشست، مذاکرات و دیدار‌هایی با هدف توسعه مناسبات اقتصادی و تجاری انجام خواهد شد.

دیدار با نخست‌وزیر، وزیر تجارت و وزیر دارایی عراق نیز از دیگر برنامه‌های وزیر اقتصاد در این سفر است.

خاندوزی در پایان این نشست، سند صورت‌جلسه کمیسیون مشترک را با همتای عراقی خود «اثیر سلیمان» رئیس عراقی کمیسیون مشترک امضا خواهد کرد.

«علی فکری» رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران و «حجت‌الله عبدالملکی» دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی و جمعی از مدیران ارشد وزارت اقتصاد نیز در این سفر حضور دارند که مذاکراتی را با طرف عراقی انجام خواهند داد.

معاونان وزیر نفت و راه و شهرسازی، دبیر کمیسیون اقتصادی دولت و شماری از مدیران ارشد وزارتخانه‌های اقتصادی نیز در این سفر، وزیر اقتصاد را همراهی می‌کنند.

«وحید جلال زاده» رئیس کمیسیون سیاست خارجی و امنیت ملی مجلس شورای اسلامی و «محمدرضا پورابراهیمی» رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس نیز در این سفر حضور دارند.


نورنیوز
نظرات

نظر شما

: : :
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.
آگهی تبلیغاتی