آگهی تبلیغاتی

شناسه خبر : 135160
تاریخ انتشار :
زلنسکی به مراسم اسکار دعوت نشد

زلنسکی به مراسم اسکار دعوت نشد

گزارش‌ها حاکی از آن است که ولادیمیر زلنسکی رئیس‌جمهوری اوکراین برای دومین سال متوالی از حضور در مراسم اسکار محروم شده است.

نورنیوز - گروه فرهنگ و جامعه: گزارش‌ها حاکی از آن است که ولادیمیر زلنسکی رئیس‌جمهوری اوکراین برای دومین سال متوالی از حضور در مراسم اسکار محروم شده است.

در حالی که زلنسکی امیدوار بود پس از حضور در برنامه‌های فرهنگی قبلی، امسال در مراسم اسکار حاضر باشد، اما درخواست وی رد شده و وی در اسکار نود و پنجم حضور نخواهد داشت.

سال پیش این کمدین پیشین که به رئیس‌جمهوری اوکراین بدل شد از طریق ماهواره در جوایز گرمی و گلدن گلوب و نیز جشنواره‌های کن و به تازگی برلیناله حضور یافته بود.

این در حالی است که آرون کافمن در همکاری با شان پن مستندی با عنوان «ابرقدرت» ساخت که در برلیناله هم نمایش داده شد و به دنبال آن زلنسکی به حمایت از آژانس بزرگ وی‌ام‌ای پرداخت که از قدرت‌های بزرگ آمریکایی در زمینه تولید سرگرمی و مد است.

پن سال پیش یکی از ۲ مجسمه اسکارش را به زلنسکی داد و آن را یک چیز احمقانه نمادین خواند و گفت پس از پیروزی در جنگ با روسیه می‌تواند آن را به او بازگرداند. وی سال پیش تهدید کرده بود که اگر آکادمی به زلنسکی اجازه صحبت ندهد اسکارش را ذوب خواهد کرد.

سال پیش گفته شد ویل پکر تهیه‌کننده اجرایی اسکار به حضور زلنسکی ابراز نگرانی کرده بود و استدلال وی این بود که ماجرا مربوط به سفیدپوست‌هاست در حالی که اسکار نسبت به تراژدی‌های پیشین که همه مربوط به رنگین‌پوستان بودند واکنشی نشان نداده بود. در این مراسم به جای همه اینها برای کشته‌شدگان جنگ یک دقیقه سکوت اختیار شد.

همچنین گفته شده نظرسنجی‌های جدید نشان می‌دهند مردم آمریکا در حمایت از اوکراین امسال کمتر از قبل مشتاق هستند.


نورنیوز
نظرات

نظر شما

: : :
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.
X
آگهی تبلیغاتی