آگهی تبلیغاتی

شناسه خبر : 132961
تاریخ انتشار :
نمایشگاه بهاره در 5 نقطه تهران برگزار می‌شود

نمایشگاه بهاره در 5 نقطه تهران برگزار می‌شود

رئیس اتاق اصناف تهران از برگزاری نمایشگاه بهاره در 5 نقطه تهران خبر داد.

نورنیوز - گروه اقتصاد: در نشست خبری رئیس اتاق اصناف تهران آخرین جزئیات نمایشگاه بهاره تشریح شد.

علیرضا توسطی گفت امسال سال خوبی برای کسب‌وکار نبوده به‌خصوص تولیدکنندگان وضعیت خوبی نداشتند این تولیدکنندگان دسترسی به مغازه‌های اصلی و بازار ندارند پس با برگزاری نمایشگاه‌های بهاره تلاش داریم تا این تولیدکنندگان که اکثراً در حومه شهر هستند و کارگران آن‌ها از آسیب‌پذیرترین قشر‌ها هستند نیاز داشتند تا برای پرداخت عیدی و حقوق به نقدینگی دسترسی داشته باشند.

او ادامه داد: اگر این نمایشگاه‌ها نبود پیش‌بینی می‌شد شاهد هجوم دست‌فروش‌ها می‌بودیم. در شان شهر ما نیست که تولیدکننده در خیابان رگال بگذارد و مردم در گوشه خیابان لباس پرو کنند.

توسطی با اشاره به نوسانات بازار ارز گفت: با اتفاقاتی که در حوزه ارز افتاده تاب‌آوری مردم پایین آمده قدرت خرید مردم پایین آمده پس نیاز داریم که اجناس به‌خصوص کالا‌های مصرفی شب عید با کمترین قیمت به دست مردم برسد.

رئیس اتاق اصناف تهران تصریح کرد:در این چند سال که اتاق اصناف کمرنگ شده بود حتی وزارت ارشاد نمایشگاه به اسم حجاب و عفاف برگزار می‌کرد با زیاده‌خواهی برخی مدیران شهرداری و برخی وزارتخانه‌ها ما درگیر مشکلات زیادی شدیم ما تلاش کردیم تا دوباره نقش اتاق اصناف را پر رنگ کنیم پس تصمیم گرفتیم با هماهنگی استانداری در ۵ نقطه از شهر تهران نمایشگاه‌ها برگزار کنیم. از تاریخ ۱۷ تا ۲۶ اسفند این نمایشگاه‌ها برگزار می‌شود و از ۱۰ صبح تا ۲۲ پذیرای مردم هستند.

او تصریح کرد: بازرسی به صورت تمام وقت حضور دارند و در محل به شکایات رسیدگی می‌شود کیفیت کالا‌ها نیز توسط اتحادیه‌ها تعیین و قیمت‌گذاری شده است و کالا با تخفیف ۵ تا ۳۰ درصدی عرضه می‌شود


نورنیوز
نظرات

نظر شما

: : :
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.
آگهی تبلیغاتی