آگهی تبلیغاتی

شناسه خبر : 132916
تاریخ انتشار :
عصبانیت پادشاه انگلستان در پی انتشار کتاب پسرش «هری»

عصبانیت پادشاه انگلستان در پی انتشار کتاب پسرش «هری»

عصبانیت پادشاه انگلستان در پی انتشار کتاب «هری» پسرش ادامه دارد چرا که او معتقد است، پسرش از خط قرمز‌ها عبور کرده است.

نورنیوز - گروه بین‌الملل: منابع آگاه می‌گویند شاه چارلز سوم از اتهامات شاهزاده هری از جمله ادعای او درباره این که همسرش کامیلا مسئول درز برخی خبر‌های محرمانه به رسانه‌ها بود بسیار عصبانی شده است.

بعد از اطلاع از اتهامات دوک ساسکس به نامادری اش، کامیلا، شاه چارلز تصمیم گرفته تا خانه هری و مگان در بریتانیا را از آن‌ها بگیرد. شاه انگلستان می‌گوید فکر می‌کند که پسرش از خط قرمز‌ها عبور کرده است.

شاهزاده هری همچنین در مصاحبه‌های تلویزیونی مربوط به تبلیغ کتاب خاطراتش، از ملکه انگلستان با عنوان «شرور» یادکرده است.

بعد از تهیه پرونده‌ای از مطالبی که در این کتاب جنجالی نوشته شده است و تحویل آن به چارلز سوم او دست به اقدامات قاطعی زد. او فرایند تخلیه و اخراج آن‌ها از خانه پنج خوابه فرگمور کاتج واقع در عمارت ویندزور را در یازده ژانویه، روز بعد از انتشار کتاب خاطرات هری، شروع کرد.

درباریان می‌گویند که افشاگری‌های هری منجر به بروز آسیب جبران ناپذیری به رابطه هری با پدرش و برادرش شاهزاده ویلیام شده است. شاهزاده هری دراین کتاب گفته که او و برادرش به پدرشان التماس کرده بودند که با کامیلا ازدواج نکند.

دوک ساسکس اعتراف کرده بود در نهایت او فقط می‌خواست که کامیلا خوشحال شود تا بتواند خطر کمتری داشته باشد. در یک مصاحبه تلویزیونی هری گفت: «او یک شرور بود. او نفر سوم ازدواج پدر و مادرم بود. او نیاز داشت که تصویر زشت خود را در جامعه احیا کند.»

هری در کتابش نوشته: «مدت کوتاهی بعد از ملاقات‌های خصوصی ما با او، او استراتژی درازمدتش را شروع کرد. اتفاقی که به ازدواج و تاجگذاری اش به عنوان ملکه منجر شد.» درباری‌ها می‌گویند که هری می‌دانست که کامیلا خط قرمز پدرش بوده و حالا با رد شدن از این خط قرمز برای همیشه به رابطه خود با پدرش آسیب زده است.

بعد از نقل مکان به امریکا در ۲۰۲۰، هری و همسرش مگان گفتند که فرگمور کاتج به عنوان پایگاهشان برای وقت‌هایی که به بریتانیا می‌آیند باقی ماند.

یک منبع آگاه گفته این زوج ۴/۲ میلیون پوند از پول مالیات دهنده‌ها را که صرف بازسازی آن خانه شده بود پس دادند، و این زمانی اتفاق افتاد که آن‌ها هنوز به عنوان اعضای خاندان سلطنتی فعالیت می‌کردند.


نورنیوز
کلید واژگان
نظرات

نظر شما

: : :
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.
آگهی تبلیغاتی