آگهی تبلیغاتی

شناسه خبر : 132891
تاریخ انتشار :
سینماهای اکران جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت در تهران مشخص شدند

سینماهای اکران جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت در تهران مشخص شدند

هفدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت برنامه‌ اکران‌های خود در تهران و سراسر کشور را اعلام کرد.

نورنیوز - گروه فرهنگ و جامعه از روابط عمومی هفدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت، هم‌زمان با افتتاحیه این جشنواره، اکران آثار سینمایی، مستند و پویانمایی در سینماهای سراسر کشور( ۳۵۴ نقطه از ۳۱ استان) با همکاری حوزه هنری، موسسه راوی نو، خانه اکران مردمی بسیج و عماریار از ۱۲ تا ۱۷ اسفندماه ۱۴۰۱ در حال برگزاری است.

اکران‌ها در ۳ نوبت صبح، بعدازظهر و شب انجام می‌شوند که در قالب مجموعه برنامه‌هایی شامل اکران آثار کوتاه داستانی، مستند، انیمیشن و فیلم سینمایی به صورت چرخشی در سینماهای منتخب جشنواره اکران و میزبان مخاطبان خود خواهند بود.

به این ترتیب، هفدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت در نوبت صبح از ساعت ۱۰ تا ۱۲ با اکران انیمیشن، ویژه رده سنی نوجوانان و جوانان و در نوبت بعدازظهر از ساعت ۱۷ الی ۱۹ با اکران فیلم مستند و در نوبت شب از ساعت ۲۰ الی ۲۲ با اکران فیلم‌های سینمایی منتخب شامل موقعیت مهدی، شماره ۱۰، اتاقک گلی، گل‌های باوارده، سرهنگ ثریا، غریب و ضد میزبان عموم هنردوستان و هنرمندان در سراسر کشور است.

فیلم‌های انتخاب شده برای اکران در جشنواره، آثاری هستند که بیشتر مورد توجه فیلمسازان جوان و دانشجویان است.

سینماهای منتخب هفدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت در تهران شامل دو سینمای شاهد و آزادی است.

هفدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت در تهران با سینما شاهد و پردیس سینمایی آزادی از آثار و مخاطبان خود میزبانی می‌کند.

سینما شاهد در این جشنواره با دو سالن سبلان و شیدا و ظرفیتی حدود ۴۵۰ نفر و سینما آزادی در سالن شهر قصه با ظرفیتی حدود ۱۶۷ نفر میزبان علاقه‌مندان و مخاطبان جشنواره از ۱۲ الی ۱۷ اسفندماه ۱۴۰۱ است.


 


نورنیوز
نظرات

نظر شما

: : :
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.
آگهی تبلیغاتی