آگهی تبلیغاتی

شناسه خبر : 131769
تاریخ انتشار :
آغاز ثبت‌نام در دومین جایزه همراه اول برای رساله‌های برتر حوزه مهندسی برق و فناوری ارتباطات

آغاز ثبت‌نام در دومین جایزه همراه اول برای رساله‌های برتر حوزه مهندسی برق و فناوری ارتباطات

مرکز تحقیق‌وتوسعه همراه اول با همکاری انجمن علوم مهندسی برق ایران، دومین رویداد جایزه رساله برتر مهندسی برق و فناوری ارتباطات را برگزار می‌کند.

نورنیوز - گروه اقتصاد: همزمان با سی و یکمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی برق، مرکز تحقیق و توسعه همراه اول با همکاری انجمن علوم مهندسی برق ایران، رویداد «دومین جایزه رساله برتر مهندسی برق و فناوری ارتباطات» را برگزار می‌کند.

هدف این رویداد شناسایی و تقدیر از رساله های دکتری برتر در حوزه مهندسی برق با تأکید بر فناوری ارتباطات و گسترش تعامل دو سویه با دانش آموختگان برتر این حوزه عنوان شده که پس از داوری، رساله سال حوزه مهندسی برق و فناوری ارتباطات کشور انتخاب خواهد شد.

دانش آموختگان دکتری رشته‌های مرتبط با حوزه مهندسی برق  که در سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ از رساله خود دفاع کرده‌اند، می توانند تا ۱۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ در این رویداد شرکت کرده و اطلاعات لازم را تکمیل کنند.

جوایزی که برای این رویداد در نظر گرفته شده به ترتیب نفر اول ۲۰ میلیون تومان، نفر دوم ۱۵ میلیون تومان و نفر سوم ۱۰ میلیون تومان است.

لازم به ذکر است علاقه مندان برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی  https://iceeconf.ir/2023/Home/Form?id=6 مراجعه کنند.


شرکت ارتباطات سیار ایران
نظرات

نظر شما

: : :
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.
آگهی تبلیغاتی