آگهی تبلیغاتی

شناسه خبر : 126816
تاریخ انتشار :
والیبال نشسته ایران در صدر تیم‌های جهان

والیبال نشسته ایران در صدر تیم‌های جهان

تیم ملی والیبال نشسته ایران در صدر تیم‌های ملی سازمان جهانی پاراوالیبال قرار گرفت.

نورنیوز - گروه ورزش: سازمان جهانی پاراوالیبال اولین رده‌بندی تیم‌های ملی والیبال نشسته دنیا در سال ۲۰۲۳ را منتشر کرد. در فهرستی که توسط وب سایت این سازمان منتشر شده، تیم ملی والیبال نشسته مردان ایران با ۴۵۰۰ امتیاز همچنان صدرنشین است.
 
تیم ملی کشورمان به تازگی با کسب عنوان قهرمانی از مسابقات جهانی بوسنی ۲۰۲۲، توانست علاوه بر تکرار عنوان قهرمانی به سهمیه مستقیم بازی‌های پارالمپیک پاریس ۲۰۲۴ نیز دست یابد.
 
پس از ایران تیم بوسنی با ۳۹۲۰ امتیاز در جایگاه دوم و تیم برزیل با ۳۶۷۳ امتیاز در جایگاه سوم قرار دارد. تیم‌های مصر، آلمان، چین، قزاقستان، آمریکا، اوکراین و کرواسی نیز در جایگاه‌های چهارم تا دهم این رنکینگ قرار دارند.
 
در بخش بانوان نیز تیم ایران با ۱۰۴۸ امتیاز در جایگاه سیزدهم قرار دارد. این تیم در مسابقات قهرمانی جهان بوسنی ۲۰۲۲ در جایگاه نهم ایستاد. تیم‌های آمریکا با ۴۲۱۵ امتیاز، برزیل با ۴۰۲۰ امتیاز و کانادا با ۳۶۱۸ امتیاز به ترتیب در جایگاه‌های اول تا سوم رنکنیگ بانوان را به خود اختصاص داده‌اند و تیم‌های ایتالیا، چین، روآندا، اسلوونی، اوکراین، آلمان و چین نیز در رده‌های چهارم تا دهم قرار دارند.


نورنیوز
نظرات

نظر شما

: : :
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.
آگهی تبلیغاتی