آگهی تبلیغاتی

شناسه خبر : 126794
تاریخ انتشار :
گروه تئاتر هنر مقدس جزئی از حوزه هنری خواهد بود
زارعی در آیین تقدیر از گروه پرفورمنس فاطمه(س):

گروه تئاتر هنر مقدس جزئی از حوزه هنری خواهد بود

رئیس مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری گفت: گروه تئاتر هنر مقدس از این پس جزئی از خانواده حوزه است و بنا داریم این گروه را در ایام فاطمیه به استان‌های مختلف برای اجرا بفرستیم.

نورنیوز - گروه فرهنگ و جامعه: مراسم تقدیر از گروه هنر مقدس، نمایش فاطمه(س) امروز در تالار طاهره صفارزاده حوزه هنری برگزار شد.

در این مراسم که محمدمهدی دادمان، رئیس حوزه هنری، کورش زارعی، مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری، سید امین باطنی، دستیار ویژه رئیس حوزه هنری، حضور داشتند از عوامل این نمایش تقدیر به‌ عمل آمد.

زارعی در مراسم تقدیر از این گروه گفت: حوزه تلاش می‌کند تعامل خوب و حمایت ویژه‌ای برای اجرا و آموزش با این گروه نمایشی داشته باشد. همچنین بنا داریم این گروه را از سال آینده برای اجرا در ایام فاطمیه به سه استان کشور برای اجرا در شهرهای مختلف اعزام کنیم.

او افزود: البته در کنارش تلاش می‌کنیم اساتیدی هم در اختیارشان بگذاریم تا به لحاظ علمی و هنری هم پیشرفت کنند و هم اینکه کارهای جدیدتری هم داشته باشند.

در ادامه مریم شعبانی کارگردان و مدیر گروه هنر مقدس نیز گفت: نمایش ما هفت فراز از زندگی عارفانه و عاشقانه حضرت زهرا بود که توسط بیش از هفتاد بانوی هنرمند به صحنه آمد.

نمایش «فاطمه(س)» به نویسندگی و کارگردانی مریم شعبانی از سوم دی ۱۴۰۱ برای دومین سال متوالی در ایام فاطمیه در تالار سوره حوزه هنری و ویژه بانوان اجرا شد.

نمایش «فاطمه(س)» کاری از گروه «هنر مقدس» است که با هنرمندی بیش از ۸۰ بانوی هنرمند به صحنه می‌رود و ۷ فراز از زندگی حضرت فاطمه (س) را به تصویر می‌کشید.


نورنیوز
نظرات

نظر شما

: : :
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.
آگهی تبلیغاتی