آگهی تبلیغاتی

شناسه خبر : 126647
تاریخ انتشار :
نخستین روز تئاتر فجر با چه آثاری آغاز می‌شود

نخستین روز تئاتر فجر با چه آثاری آغاز می‌شود

اجرا‌های روز نخست جشنواره تئاتر فجر از امروز، شنبه ساعت 17 در تالار اصلی تئاتر شهر کلید خواهد خورد.

نورنیوز - گروه فرهنگ و جامعه: اجرا‌های روز نخست جشنواره تئاتر فجر از امروز، شنبه ساعت ۱۷ در تالار اصلی تئاتر شهر کلید خواهد خورد. نخستین اجرا ساعت ۱۷ با نمایش «طلقه الرحمه» به نویسندگی و کارگردانی محمد موید از کشور عراق در تالار اصلی تئاتر شهر آغاز خواهد شد و این نمایش سانس دیگری نیز در ساعت ۲۰ خواهد داشت که هر کدام ۵۰ دقیقه به طول خواهد انجامید.

سایر سالن‌های تئاتر شهر نیز نمایش‌های «آخرین نامه» اثر مهرداد کوروش نیا به کارگردانی مهسا بایرام زاده از شهر نقده در ۷۰ دقیقه و سانس‌های ۱۸/۳۰ و ۲۰/۳۰ در تالار چهارسو، نمایش «افلیا» اثر مسعود طیبی از تهران در ۴۵ دقیقه و سانس‌های ۱۷ و ۱۹ در سالن سایه و تالار قشقایی در این روز اجرایی نخواهد داشت.

تماشاخانه سنگلج نمایش «دانه‌های کال انجیر» به کارگردانی سانیا عاجلی از استهبان و در دو سانس ۱۷ و ۲۰، تئاتر مولوی با نمایش «پیله‌های خیس»‌به کارگردانی فائزه نوآبادی از گرگان در ۴۵ دقیقه و دو سانس ۱۶ و ۱۹ و تماشاخانه ایرانشهر در روز نخست با دو اجرای «الهه سنگ» از عبدالحکیم مشورتی از شهر خواف در ۵۵ دقیقه در سالن ناظرزاده و دو سانس ۱۷ و ۲۰ به صحنه خواهند رفت.

** برنامه اجرا‌های خیابانی جشنواره فجر در اول بهمن ماه

اجرا‌های خیابانی روز نخست شامل «قل آب» از بهناز زحمتکش از استان یزد و در ۱۷ دقیقه ساعت ۱۴/۳۰، «بازمانده» از مریم دهقان شهر شیراز در ۳۵ دقیقه، ساعت ۱۵، «لیلی و مجنون» اثر بهنام کاوه از آبادان و در ۲۰ دقیقه، «یک فنجان قهوه برای عشق» اثر جهانگیر چالاکی از بناب و در ۲۵ دقیقه، «چرخیدن» از آرش رضایی از ازنا و در ۲۵ دقیقه ساعت ۱۴/۳۰، «کوسه برنشین» ساعت ۱۷ اثر مرجان خورسند از تهران و در ۲۰ دقیقه در روز نخست در پهنه رودکی مقابل تالار وحدت انجام می‌شوند.

چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر از ۲۵ دی تا ۱۱ بهمن به دبیری کوروش زارعی در تهران برگزار می‌شود.


نورنیوز
نظرات

نظر شما

: : :
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.
آگهی تبلیغاتی