آگهی تبلیغاتی

شناسه خبر : 125395
تاریخ انتشار :
سعی شد در بودجه سال آینده فشار زیادی به زندگی مردم وارد نشود
میرکاظمی:

سعی شد در بودجه سال آینده فشار زیادی به زندگی مردم وارد نشود

رئیس سازمان برنامه‌وبودجه کشور گفت: امیدواریم در مجلس هم مانند سال گذشته که سقف را بالا نبرد و باعث شد منابع واقع‌بینانه و مصارف اجتناب‌ناپذیر دیده شود و فشار زیادی به زندگی مردم وارد نشود، برای سال آینده نیز همین برنامه پیاده شود.

نورنیوز - گروه اقتصاد: مسعود میرکاظمی در حاشیه جلسه با نمایندگان مجلس اظهار کرد: بحث مطرح شده امروز در مجلس در مورد مصارف و بودجه عمومی بود؛ همچنین تبصره ۱۴ مربوط به یارانه‌ها از ابعاد مختلف چه هزینه‌های جاری و چه بخش تملک دارایی‌های مالی و تملک دارایی سرمایه‌ای (عمرانی) نیز مورد بررسی قرار گرفت.

رئیس سازمان برنامه‌وبودجه کشور افزود: در مورد میزان یارانه‌ها و درآمدهای حاصل از آن مفصل صحبت شد؛ وزرای بهداشت و کار در مجلس حضور یافتند و در خصوص موضوعات صندوق‌ها و بهداشت و درمان را صحبت کردند؛ وزیر نفت هم حضور یافت و در مورد تبصره ۱۴ و درآمدهای حاصل از فروش نفت، فرآورده‌ها و گاز را توضیح داد.

وی در مورد تناسب هزینه و درآمد در بودجه ۱۴۰۲، تصریح کرد: امسال تمام تلاش این بود که مصارف و منابع کمترین مغایرت را داشته باشند و بتوانیم عملکرد بالای ۹۵ درصد را داشته باشیم که تلاش می‌کنیم همین برنامه را برای سال آینده نیز پیاده کنیم.

معاون رئیس‌جمهوری گفت: امیدواریم در مجلس هم مانند سال گذشته که سقف را بالا نبرد و باعث شد منابع واقع‌بینانه و مصارف اجتناب‌ناپذیر دیده شود و فشار زیادی به زندگی مردم وارد نشود، برای سال آینده نیز همین برنامه پیاده شود.


نورنیوز
نظرات

نظر شما

: : :
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.
آگهی تبلیغاتی