آگهی تبلیغاتی

شناسه خبر : 122237
تاریخ انتشار :
قفسه اپوزوسیون پر از بنجل‌های سیاسی برای فروش
رضا گنجی

قفسه اپوزوسیون پر از بنجل‌های سیاسی برای فروش

غربی‌ها خودشان هم می‌دانند و در جلسات خصوصی‌شان به آن معترفند که هیچ جنبش و هیچ جریان اپوزوسیونی قادر نیست که حکومتِ فعلی در ایران را دچار مشکلِِ جدی کند. لذا پیشنهاد ما به این سناتورها این است که باج و جیره سالانه شان را از خرانه ی گروهکِ منافقین بگیرند و مثل قبل، شب ها را در کلاپ‌ها وقتی که به ریش نداشته مریم و مسعود رجوی می‌خندند، سپری کنند.

نورنیوز - گروه سیاست: رضا گنجی - کارشناس سیاسی؛ خبر ابتدا اینطور به نظر می رسید که در ادامه توهمات سران فرقه مسعود، این بانوی بدنام یعنی مریم رجوی، مجددا دچار توهم شده است و خود را رئیس جمهور آینده ایران فرض می کند. اما در کمال ناباوری، خبر درست بود چرا که به واقع چند اخراجی افراطی از فضای سیاسی واشنگتن همچون پمپئو، وزیرِ، خارجه سابق آمریکا و گری لاک، وزیر سابق بازرگانی آمریکا در یک نشست ضد ایرانی، به‌دنبال به رسمیت شناختن مریم رجوی به‌عنوان رئیس جمهور منتخب ایران بودند. 

گویا حقوق وزارت خارجه آمریکا کفاف هزینه‌های شخصی پمپئو و بعضی دیگر از مقامات آن کشور را نمی‌دهد که هر از چند گاهی برای تلکه کردن، سراغِ سازمان منافقین می‌روند و با رویا فروشی، این خائنینِ به وطن را سرکیسه می‌کنند. 

  اینکه تعدادی از سیاست بازان آمریکایی و اروپایی، شخصی همچون مریم رجوی، یکی از قبیح ترین افراد در فضای سیاسی را به‌عنوان رئیس جمهور فردای ایران انتخاب کنند، یک بازی کثیف و یک حماقت عجیب است. 

بهتر است همه ی ایرانیان بدانند که تصمیم سازان و تصمیم گیرانِ عاقلِ آمریکایی و اروپایی در حیاطِ خلوتِ خودشان، به طرز عجیبی از این فرقه متنفرند و هرگز هیچ نگاهی فراتر از یک نگاه ابزاری به این سازمان ندارند. اینکه آلوده دامن‌ ترین‌ها و تندرو ترین‌ها در دنیای سیاستِ آمریکا همچون جان بولتن، رودی جولیانی، مایک پنس، پمپئو و مقامات منزوی شده از کشورهای اروپایی و عربی در لیست حامیان این فرقه‌اند خود گواه ناپاکی این سازمان است.  

این گمان هم می‌رود که آنها برای تحقیر ایرانیان اسم چنین فردی را به‌عنوان رئیس جمهور آینده مطرح می‌کنند. اگر قصد و نیت بر ویرانی ایران در فردای هر تغییر باشد چه کسی مناسب تر از این زنِ بی‌آبرو می‌تواند این پروژه غرب را عملی کند؟ وقتی گزینه آنها می‌شود مریم رجوی، ایرانیان باید پی ببرند به کیفیتِ غیظ دشمنان و برنامه بی‌نهایت مخربِ آنها در تحقیرِ پارسیان و تخریبِ ایران زمین.  

در همین سه ماه گذشته و در طی روزهای آشوب، ما شاهدِ برند کردن چهره‌هایی از بین اپوزوسیون جمهوری اسلامی ایران بوده ایم که حتی یک روز هم فعالیتِ سیاسی آبرومند نداشته‌اند. یکی برود به این مدعیانِ سیاست در آمریکا و اروپا بگوید که جمهوری اسلامی ایران در طی چهار دهه گذشته اگر هیچ کاری نکرده باشد اقل کارش این بوده است که فهم سیاسی مردمش را آنقدری ارتقاء داده است که خریدارِ افرادِ بنجُل سیاسی همچون علینژاد و اسماعیلیون و رضا پهلوی و مریم قجر و فخرآور و تجزیه‌طلبان و همجنس بازان و نو رسیده‌های بی‌مایه‌ای چون کریمی و زری و پری نباشند. 

وقتی گزینه‌های شما برای فردای ایران می شوند افرادی چنین بی‌هویت و بی‌مایه، معلوم است که شما برنامه‌ای جز توهین به ایرانیان ندارید. هویداست که به‌دنبالِ خواری این ملت اید. فریاد می‌زند که انتقامِ چهل سال شکست از ایرانیان را می‌خواهید با مسلط کردنِ خیانت کارانِ کودن از مردم بگیرید. و الا کدام انسان نادانی است که نداند حتی مطرح کردنِ اسمِ رجوی به‌عنوان گزینه ای در آینده بعیدِ سیاسی ایران یعنی اهانت به ایرانیان؟  

واکنش مقامات در ایران بعد از شنیدن این خبر، نه از باب مهم جلوه دادن و یا مهم بودن این سازمان و سرانِ متوهم‌اش بوده است بلکه این حضرات متعجب‌اند از کیفیت و کمیت حماقت طرف‌های غربی وقتی که کنشگری سیاسی‌شان با حمایت از این فرقه تا این حد سخیف می‌شود. باورتان می‌شود که دستِ غرب در ضدیت با ایران و ایرانیان آنقدر خالی و تهی است که یک وقت‌هایی مجبور می‌شوند حتی به پلشت‌ترین گروهک‌ها متوسل شوند؟ مهم نیست که به چشم بعضی از شیفته گان فرنگ، سیما و عقلِ سیاستمدارانِ افرنگی چقدر رنگین کمانی و عالی است، مهم واقعیتِ کنشگری‌های واشنگتن نشینان است که در دنیای حقیقی همینقدر شرورانه و همراه با بدذاتی است.   

وزیر خارجه ایران بدرستی گفت که "پمپئو عنصر تاریخ مصرف گذشته آمریکاست و جلسه‌اش با منافقینی که تاریخ مصرف آنها تمام شده فاقد ارزش و تأثیرگذاری است." این وزیرِ خارجه ایران است که بهتر از همه می‌داند که فرقه رجوی در تاریخِ سیاه خویش چه خیانت‌ها و چه جنایت‌ها که نه فقط در ایران که در عراق و دیگر کشورها کرده است. 

خروجی همه هنرِ آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها از دید سردار قاآنی، فرمانده سپاه قدس می‌شود پیشنهادِ ریاست جمهوری به یک زنِ روسپی و جنایت‌کار. فردی که حداقل جانِ نزدیک به ۱۸ هزار نفر از هموطنانش را گرفته است و خالقِ شنیع‌ترین صحنه‌ها در سیمای یک اپوزوسیون بوده است.  

این «توماس جفرسون» _یکی از بنیان‌گذاران آمریکا و نویسنده اعلامیه استقلال آمریکا_ مونثِ نو ساخته سیاستمدارانِ آمریکا هرگز قادر به عملی کردن رویای دیرینه غربی‌ها و عبری‌ها و حاکمان خیانتکار عربی، مبنی بر ایرانِ منهای حاکمان فعلی نیست.

تقدیس شرم آور از تروریسم و تروریست توسط ۲۵۰ سناتور آمریکایی، حداقل زیبنده ژستِ ضد تروریسم سیاستمداران واشنگتن نبود و نخواهد بود. غربی‌ها خودشان هم می‌دانند و در جلسات خصوصی‌شان به آن معترفند که هیچ جنبش و هیچ جریان اپوزوسیونی قادر نیست که حکومتِ فعلی در ایران را دچار مشکلِِ جدی کند. لذا پیشنهاد ما به این سناتورها این است که باج و جیره سالانه شان را از خرانه ی گروهکِ منافقین بگیرند و مثل قبل، شب ها را در کلاپ‌ها وقتی که به ریش نداشته مریم و مسعود رجوی می‌خندند، سپری کنند.  


نورنیوز
اخبار مرتبط
نمایش جدیدی از حاصل جمع صفر!
نورنیوز بررسی کرد؛

نمایش جدیدی از حاصل جمع صفر!

انتخاب شب بیست و دوم بهمن ماه برای برگزاری شوی جدید ضد انقلاب که با تبلیغات گسترده رسانه های معاند فارسی زبان پشتیبانی می شود، بطور قطع اقدامی ...

اراده جمهوری اسلامی

اراده جمهوری اسلامی

جمعیت عظیم مردم یزد در میدان امیر چخماق و استقبال پرشور و حماسی خطه قنوت، قنات و قناعت از رئیس‌جمهور، بخشی از اراده جمهوری اسلامی را در غلبه بر ...

دفاع ترکیبی در برابر جنگ ترکیبی

دفاع ترکیبی در برابر جنگ ترکیبی

بدون تردید اغتشاشات اخیر یکی از مصادیق بارز جنگ ترکیبی غرب علیه ایران اسلامی است که با نقشه‌ای پیچیده و دقیق طرح‌ریزی شده بود.

کوکتل‌اندازهای دهه 60 چه کسانی بودند؟

کوکتل‌اندازهای دهه 60 چه کسانی بودند؟

وقتی رجوی از ایران فرار کرد به طرفدارانش دستور داد که قیام کنند و چون تعدادشان کم بود، زدند در کار ترور و خرابکاری. تیم‌های ترور هم البته اغلب‌شان ...

فرقه منافقین؛ نسخه ویرایش شده 2022
مرتضی دوران

فرقه منافقین؛ نسخه ویرایش شده 2022

کیست که نداند سابقه کودک‌کشی در مرام و کارنامه ایدئولوژیک و عملیاتی فرقه رجویون ثبت و ضبط بوده و از حیث به خاک و خون کشیدن ملت و اعمال شکنجه‌هایی که ...

نظرات

نظر شما

: : :
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.
X
آگهی تبلیغاتی