آگهی تبلیغاتی

شناسه خبر : 120633
تاریخ انتشار :
توئیتر اشتراک «تیک آبی» را دوباره معرفی کرد

توئیتر اشتراک «تیک آبی» را دوباره معرفی کرد

توئیتر اشتراک «تیک آبی» را برای تأیید حساب‌های «تویتر بلو» دوباره برقرار کرد.

نورنیوز - گروه فرهنگ و جامعه: توئیتر اشتراک «تیک آبی» را برای تأیید حساب‌های «تویتر بلو» یک ماه پس از آن که این شرکت مجبور به برداشتن این سیستم در پی ظهور حساب‌هایی که ادعا می‌کردند از برند‌ها و شخصیت‌های معروف بودند، دوباره برقرار کرد.

طبق توئیت استر کرافورد، مدیر مدیریت محصول در توئیتر، اشتراک این سرویس برای کاربرانی که از طریق سایت مشترک می‌شوند، ۸ دلار در ماه و برای کسانی که مشترک برنامه iOS هستند، ماهانه ۱۱ دلار هزینه دارد.

به نظر می‌رسد قیمت بالای این سرویس در iOS تلاشی برای محاسبه ۳۰ درصد هزینه تراکنش اپلیکیشن اپل باشد که ماسک اخیراً با آن مخالفت کرده است.

به عنوان بخشی از سیستم تأیید جدید، توئیتر برچسب‌های طلایی را برای مشاغل، خاکستری برای نهاد‌های دولتی و سایر موسسات و آبی را برای افراد، خواه افراد مشهور باشند یا نه، ارائه می‌دهد؛ و علامت طلا در حساب‌های بسیاری از شرکت‌ها مانند نیویورک تایمز ظاهر شد.

ماسک پیش از این اشاره کرده بود که افرادی که تحت سیستم قدیمی به دلیل اینکه روزنامه‌نگار، افراد مشهور یا شخصیت‌های عمومی بودند تأیید می‌شدند، اگر هزینه سرویس اشتراک جدید توئیتر را پرداخت نکنند، علامت تأیید حسابشان حذف می‌شود.

روز دوشنبه، او در توئیتر اعلام کرد که "همه تیک‌های آبی قدیمی تا چند ماه دیگر حذف خواهند شد. "


ایرنا
نظرات

نظر شما

: : :
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.
آگهی تبلیغاتی