آگهی تبلیغاتی

شناسه خبر : 120518
تاریخ انتشار :
دبیر ستاد حقوق بشر از کانون اصلاح و تربیت استان تهران بازدید کرد

دبیر ستاد حقوق بشر از کانون اصلاح و تربیت استان تهران بازدید کرد

معاون امور بین‌الملل قوه قضائیه و دبیر ستاد حقوق بشر از کانون اصلاح و تربیت استان تهران بازدید و با همه 20 نفر بازداشتی زیر 10 سال (عمدتاً 17 تا 18 سال) از نزدیک گفتگو کرد.

نورنیوز - گروه فرهنگ و جامعه: «کاظم غریب‌آبادی» در ادامه بررسی وضعیت بازداشت شدگان اغتشاشات اخیر در تهران از کانون اصلاح و تربیت تهران بازدید و با همه۲۰ نفر بازداشتی زیر ۱۸ سال (عمدتاً ۱۷ و تا ۱۸ سال) استان تهران از نزدیک گفتگو کرد و در جریان وضعیت آنان قرار گرفت.

دبیر ستاد حقوق بشر که پیش از این و در طول هفته گذشته از زندان تهران بزرگ، زندان زنان و بازداشتگاه‌های امنیتی نیز بازدید کرده بود، در نشست‌هایی جداگانه با مقامات زندان‌ها، دادستان عمومی و انقلاب تهران، سرپرست و قضات دادسرای امنیت تهران و رئیس و قضات دادگاه انقلاب نتایج بازدیدها و گفتگوهای خود را در میان گذاشت و تصمیمات لازم در برخی حوزه‌ها گرفته شد.

براساس این گزارش، در نتیجه این بازدیدها و در ادامه تدابیر رئیس قوه قضائیه، تعدادی از بازداشت‌شدگان دارای شرایط، با صدور قرارهای لازم آزاد شدند.

کاظم غریب‌آبادی هفته گذشته سه روز متوالی از زندان اوین، زندان تهران بزرگ و زندان زنان و بازداشتگاه‌های تحت نظارت سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور بازدید و در جریان وضعیت بازداشت‌شدگان مرتبط با اغتشاشات اخیر قرار گرفت.


معاونت امور بین‌الملل قوه قضائیه و ستاد حقوق بشر
نظرات

نظر شما

: : :
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.
آگهی تبلیغاتی