آگهی تبلیغاتی

شناسه خبر : 120372
تاریخ انتشار :
وزیر بهداشت: 7700 تخت به بخش درمان کشور اضافه می‌شود

وزیر بهداشت: 7700 تخت به بخش درمان کشور اضافه می‌شود

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تا پایان سال 7700 تخت به بخش درمان کشور اضافه می شود.

نورنیوز - گروه فرهنگ و جامعه: دکتر «بهرام عین‌اللهی» ۱۷ آذرماه در جریان سفر یک روزه خود به استان مرکزی، در حاشیه بازدید از مرکز درمانی شماره یک شهر شازند در ارتباط زنده با بخش خبر ۱۴ و در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از  شروع دولت سیزدهم تا امروز ۸۵۰ پروژه بهداشتی بزرگ در کشور افتتاح شده است و تا پایان امسال این رقم به ۲ هزار پروژه می رسد که در طول تاریخ کشور افتتاح این تعداد مرکز بهداشتی بی سابقه بوده است.

او افزود: تاکنون ۷۹ مرکز درمانی با ۱۰ هزار و ۸۰۰ تخت به بهره برداری رسیده است و تا پایان امسال ۷۷۰۰ تخت بیمارستانی دیگر به مجموعه درمانی کشور اضافه می‌شود و با این روند، خدمات بهتری به مردم کشور ارائه می‌شود.

او با اشاره به سفر خود به شهرستان شازند و افتتاح پایگاه اورژانس ۱۱۵ توره، پد هوایی این شهر، افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت هندودر، گفت: پس از شازند عازم اراک خواهیم بود و از بیمارستان ولیعصر(عج) که با بیش از ۴۰۰ تخت یکی از بیمارستان های بزرگ اراک محسوب می شود بازدید خواهیم داشت.

عین‌اللهی اضافه کرد: در سفر  ریاست جمهوری ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای پروژه بیمارستان ولیعصر ختصاص یافت و امیدواریم یکی از مراکز پیشرفته کشور باشد.

مرکز شبانه روزی خدمات درمانی شماره یک شازند در مساحتی به وسعت ۲۰۶۸ متر در حال احداث است که تاکنون به پیشرفت ۷۰ درصدی رسیده است و تا پایان سال تکمیل می شود.

این پروژه در سه طبقه (طبقه اول به مساحت ۸۵۰ متر ویژه بخش درمانی، طبقه دوم مرکز بهداشت و طبقه سوم بخش اداری) پس از شش سال توقف در حال ساخت است و اعتبار مورد نیاز برای کل پروژه ۱۶ میلیارد تومان برآورد شده است.


صداوسیما
نظرات

نظر شما

: : :
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.
آگهی تبلیغاتی