آگهی تبلیغاتی

شناسه خبر : 120328
تاریخ انتشار :
دروغ بزرگ نگرفت؛ فرار به جلو کلید خورد!
نورنیوز بررسی کرد؛

دروغ بزرگ نگرفت؛ فرار به جلو کلید خورد!

رسانه‌های غربی-صهیونیستی که دروغ بزرگشان درباره استفاده روسیه از پهپادهای ایرانی در جنگ اوکراین راه به جایی نبرده و با وجود درخواست‌های مکرر ایران همچنان از ارائه کوچکترین سندی برای این ادعای دروغ عاجزند، حالا با فرار به جلو و طرح ادعاهای جدید در تلاش برای القاء این نکته هستند که چون اجزاء این پهپادها ایرانی نیست، نتوانسته‌اند این موضوع را اثبات کنند!

نورنیوز - گروه سیاست: رسانه‌های غربی-صهیونیستی که دروغ بزرگشان درباره استفاده روسیه از پهپادهای ایرانی در جنگ اوکراین راه به جایی نبرده و با وجود درخواست‌های مکرر ایران همچنان از ارائه کوچک‌ترین سندی برای این ادعای دروغ عاجزند، حالا با فرار به جلو و طرح ادعاهای جدید در تلاش برای القاء این نکته هستند که چون اجزاء این پهپادها ایرانی نیست، نتوانسته‌اند این موضوع را اثبات کنند! 

در این خصوص روزنامه صهیونیستی معاریو طی گزارشی نوشت:

مقامات کانادایی اعلام کردند که تحقیقات رسمی برای بررسی چگونگی راه یافتن قطعات تولیدشده در این کشور به پهبادهای ایرانی مورد استفاده ارتش روسیه در اوکراین آغاز کرده است.

این در حالی است که رسانه‌های محلی اوکراین مدعی هستند که طبق تحقیقات مقامات کی‌یف، قطعاتی مخابراتی از شرکت talisman wireless در این پهپادها استفاده شده است.

کمی قبل‌تر نیز وال‌استریت ژورنال گزارش داده بود که لنزهای مادون قرمز تولیدشده در اسرائیل به همراه بیش از 200 قطعه دیگر از ایالات‌متحده آمریکا، اتحادیه اروپا و سایر کشورهای متحد در این پهپادها استفاده شده است.

پیشتر با وجود درخواست ایران برای تشکیل نشست مشترک جهت بررسی کارشناسی این موضوع، اوکراینی‌ها ابتدا نشست اول را بی‌دلیل لغو کردند و در جلسه دوم هم نتوانستند هیچ مدرکی بابت ادعاهای خود ارائه کنند.


نورنیوز
اخبار مرتبط
«جنگ اوکراین»، شبیه‌سازی «بازی جنگ» آمریکا با قاره کهن
نور ویدئو؛

«جنگ اوکراین»، شبیه‌سازی «بازی جنگ» آمریکا با قاره کهن

هر چند کی‌یف، آمریکا و ناتو را به عنوان حامیان خود در جنگ با روسیه می‌داند اما در نظر غرب این کشور تنها یک صحنه‌ از «بازی جنگ» نبردی خواهد بود که به ...

دروغ بزرگ نگرفت؛ فرار به جلو کلید خورد!
نور ویدئو؛

دروغ بزرگ نگرفت؛ فرار به جلو کلید خورد!

رسانه‌های غربی-صهیونیستی که دروغ بزرگشان درباره استفاده روسیه از پهپادهای ایرانی در جنگ اوکراین راه به جایی نبرده و با وجود درخواست‌های مکرر ایران ...

سرمای هوا و زمین‌گیر شدن پهپادهای خیالی!
نور ویدئو؛

سرمای هوا و زمین‌گیر شدن پهپادهای خیالی!

تجزیه و تحلیل رفتار و گفتار مقامات غربی و اوکراینی قبل و پس از انتشار خبر غیرواقعی واگذاری پهپادهای ایرانی به روسیه نشان می‌دهد که هدف طراحان این ...

وزیر دفاع انگلیس: مشارکت نظامی ایران و روسیه  امنیت جهانی را تهدید می‌کند

وزیر دفاع انگلیس: مشارکت نظامی ایران و روسیه امنیت جهانی را تهدید می‌کند

وزیر خارجه انگلیس در تداوم اتهام‌پراکنی‌ها علیه همکاری‌های دفاعی ایران و روسیه و تکرار ادعای به‌کارگیری پهپادهای ایرانی در جنگ اوکراین که بارها از ...

نظرات

نظر شما

: : :
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.
آگهی تبلیغاتی