آگهی تبلیغاتی

شناسه خبر : 120105
تاریخ انتشار :
می توان هرچیزی را به نام بولتن فارس قالب کرد/ کنتور هم ندارد
مدیرمسئول روزنامه همشهری مطرح کرد؛

می توان هرچیزی را به نام بولتن فارس قالب کرد/ کنتور هم ندارد

مدیر مسئول روزنامه همشهری نوشت: به عنوان کسی که چندین سال عضو شورای سیاست گذاری فارس بودم اعلام می کنم یک بار نه بولتن دیدیم نه در جلسات شورای مذکور طرح شد.

سایر رسانه‌ها: «عبدالله گنجی»، مدیر مسئول روزنامه همشهری نوشت: به عنوان کسی که چندین سال عضو شورای سیاست گذاری فارس بودم اعلام می کنم یک بار نه بولتن دیدیم نه در جلسات شورای مذکور طرح شد. این کار را شخص خاصی انجام می‌دهد که از قضا در فارس هم کار می کرد. در تابستان ۹۹ خبری از بنده زده بود که صحت نداشت وقتی به مدیر فارس اعتراض کردم گفت ما در فارس نه بولتن داریم و نه من بولتن می خوانم. من به آن شخص اعتراض کردم که گفت برو تکذیب کن.

اما منطق چیست؟ رسانه اخبار فرا رسانه‌ای را از کجا می آورد و به چه کارش می آید؟ از سیستم امنیتی کشور می‌گیرد؟سیستم امنیتی چنین ریسکی می‌کند؟ می‌گوید برای فرمانده سپاه بولتن می‌فرستادند. مثلاً اطلاعات سپاه خبر را به یک نفر در فارس می‌دهد و او آن را برای فرمانده سپاه می‌فرستد؟ یعنی اط سپاه نمی‌تواند مستقیم به فرمانده سپاه خبر بدهد یا فرمانده نمی‌تواند از زیر مجموعه خود بگیرد؟

شهادت می‌دهم با هویت «خبرگزاری فارس» چنین چیزی نبود. هر موقع کسی هم اعتراضی به مدیر فارس کرد پاسخ شنید که ربطی به فارس ندارد الآن آنچه به این بهانه منتشر می‌شود چگونه راست آزمایی می‌شود که مربوط به هک مذکور است؟ می توان هرچیزی را به این بهانه قالب کرد کنتور هم ندارد. این حقیقت ماجراست. النجاه فی صدق
 


جماران
نظرات

نظر شما

: : :
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.
آگهی تبلیغاتی