شناسه خبر : 113131
تاریخ انتشار :
آنچه شما به نورنیوز درباره رخدادهای اخیر کشور گفتید

آنچه شما به نورنیوز درباره رخدادهای اخیر کشور گفتید

نورنیوز با انتشار فراخوانی عمومی از مخاطبین درخواست کرد تا برای فراهم شدن زمینه گفتگو پیرامون شکل‌گیری رخدادهای اخیر در کشور و روش‌های جلوگیری از حوادث مشابه نظرات خود را در میان بگذارند، این نظرات از امروز برای آگاهی سایر مخاطبین به تدریج منتشر می‌شود.

نورنیوز - تریبون شما: چندی پیش با انتشار فراخوانی عمومی از مخاطبین درخواست کردیم تا برای فراهم شدن زمینه گفتگو پیرامون شکل گیری رخدادهای اخیر در کشور و همچنین روش های جلوگیری از حوادث مشابه نظرات خود را با ما در میان بگذارند.

استقبال مخاطبین محترم خارج از تصور ما بود و گروه زیادی از هموطنان در داخل و خارج از کشور دیدگاه‌های خود را برای ما ارسال کردند.

ضمن تشکر فراوان از همه عزیزانی که در این فراخوان شرکت کردند، خلاصه نظرات ارسال شده که البته در پاره‌ای موارد بخش‌هایی از آن به‌دلیل طولانی بودن یا عدم امکان انتشار،حذف شده برای آگاهی سایر مخاطبین محترم به تدریج منتشر می‌شود.

انتشار این مطالب به معنی رد یا تأیید محتوای آن از سوی «نورنیوز» نیست.

بخش یازدهم:

 Mohammad-Tabibian:

بیایید یک بار یک تصمیم متفاوت اتخاذ کنیم، اینترنت را آزاد کنید فیلتر ها را بر دارید دستگیر شدگان را آزاد کنید مشکلات سیاسی، اجتماعی و اقتصادی را ریشه یابی کنید و در جهت اصلاح مشکلات بکوشید و آنگاه نتیجه را ارزیابی کنید. آن ها که تلقین می کنند یک گام عقب نشینی یعنی عقب نشینی تا انتها، دوست شما نیستند. و گزاره آن ها نیز غلط است. رابطه مردم با حکومت رابطه جنگ و معارضه نباید باشد که عقب نشینی و پیشروی مطرح باشد. رابطه همجهتی است، یعنی شایسته است چنین باشد. نقش دولت و حکومت در دنیای امروز نقش مدیریت اَبَر ساختارهای کلان جامعه است در جهت و به منظور بهروزی مردم. نقش مدیریت خُرد و ریز دخالت هم نیست، چون کارگر نمی افتد. نقش تسلط طلبی و پیشروی و پس روی نیست.  یعنی ایفای چنین نقش هایی فقط نتیجه معکوس ایجاد می کند. به قول مولانا با کمی تغییر، ‘ده بار از آن راه بدان جای برفتید/ یک بار از این راه  بر این بام برآیید.  

Kgh:

سلام خسته نباشید.

نوع حرکاتی که دارد انجام میشود نشان دهنده هدایت و طرح و برنامه ریزی از داخل خود کشور هست که به صورت پنهان و احتمال قریب به یقین توسط عده ای از حتی مسولین که اطلاعاتی راجع به موقعیتها و مکانها مثل دانشگاهها مدارس و چگونگی ایجاد آشوب در آنها برای اجرای دوره ای طرح و نقشه جدیدشون دارد پایه ریزی می شود. باید گشت و سرچشمه هدایت اصلی داخل کشور رو پیدا کرد. مخصوصا آنهایی که مسولیتی دارند باید همگی فعالیت پنهانشان بررسی بشود تا بتوان جریان را کنترل کرد. یا علی اجرتون با حضرت مهدی عج

وحیدرضا افتخاری:

با سلام واحترام.

به نظر می رسد مشکل نظام ما بیشتر از آنکه نشناختن دلیل بروز مشکلات باشد، درگیری کارگزارانی است که خود مشکلات را ساخته اند. تا همین جا هر جا مفسد یقه سفیدی را شناسایی کردید سوابقش را بررسی کنید، همکارانش را شناسایی کنید. همه خودی هستند یا خودی بوده اند. به نظر می رسد بدون نزدیکی با نظام امکان مفسده نداشته اند. این رد پا در قوه مجریه و مقننه و قضاییه قابل رصد است. یکی از حراست های ما امروز حاضر است مسئولیت این مشکلات را بپذیرد؟ چند تا از قضات ما امادگی دارند به درستی قسم حضرت عباس بخورند که در عدالت خانه علی وار عمل کرده اند؟ راه حل خیلی سخت نیست اگر گوش شنوایی باشد. امروز درست کردن امور، سخت و تلخ اما شدنی است. دستان پاک؛ هوش سرشار؛ جهادگران پرتوان برای باز کردن معبرها فرصت عبور دادند. اما کسانی که چنین فرصتی را نمی دهند در راس امور و مسلط برارکان قوای سه گانه کم نیستند!

Abbas:

با سلام.

چرا شما نمیخواهید حرف مردم را قبول کنید. وقتی کشور کمی به سمت آرامش میرود عده ای منافق درونی یک آشوب دیگر راه می اندازند. این دفعه به بهانه سقوط دو ساله بورس یک آشوب دیگر انجام میشود. وقتی مسئولین رده بالای این مملکت اینجور چیزهایی را نمی بینند نتیجه اش میشود اعتراض. مگر وضع اقتصاد این کشور چقدر خراب است که باید شاخص بورس روزی بیست هزار واحد بریزد. نه یک روز بلکه پنج روز کاری پشت سر هم اگر کشور دچار جنگ هم بود اینجور نمیشد. این فقط نشانه دو دستگی و نفاق در رده های مدیریتی هست. وجدانا مخالفین نظام و منافقین داخلی اگر پاکسازی نشوند خیلی زود دیر می شود.


نورنیوز
نظرات

نظر شما

: : :
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.
X
طرح فروش سیم‌کارت