آگهی تبلیغاتی

شناسه خبر : 113090
تاریخ انتشار :
رئیس جمهور از قهرمانان کشتی فرنگی و فوتبال ساحلی قدردانی کرد

رئیس جمهور از قهرمانان کشتی فرنگی و فوتبال ساحلی قدردانی کرد

رئیس جمهور در دو پیام جداگانه قهرمانی تیم ملی فوتبال ساحلی و تیم ملی کشتی فرنگی را تبریک گفت.

نورنیوز - گروه سیاست: آیت‌الله رئیسی در پیامی با تبریک قهرمانی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در جام بین قاره‌ای در امارات به مردم عزیز ایران، از مربیان، بازیکنان و دست اندرکان تیم ملی که این افتخار را آفریدند، قدردانی کرد.

متن پیام رئیس جمهور به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
قهرمانی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در جام بین قار‌های در امارات، نمایشی دیگر از ایران قوی در میادین بین‌المللی ورزشی بود.
اینجانب این درخشش غرورآفرین را به مردم عزیز ایران تبریک میگویم و با قدردانی از مربیان، بازیکنان و دستاندرکان تیم ملی که افتخار آفریدند، از خداوند بزرگ سربلندی ایران عزیز را مسالت دارم.
سیدابراهیم رئیسی
رئیس جمهوری اسلامی ایران

رئیس جمهور در پیام دیگری، قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی در مسابقات جام جهانی جمهوری آذربایجان را پیروزی غرورانگیز و نماد توانمندی و شایستگی ورزشکاران و جوانان لایق ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف ورزشی دانست و از تلاش‌های مربیان، کادر فنی و به ویژه اعضای تیم که نام ایران را بلند آوازه ساختند، صمیمانه قدردانی کرد.

متن پیام رئیس جمهور به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
قهرمانی مقتدرانه تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان در مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی در کشور آذربایجان که مدال زرین دیگری بر مدال‌های پرشمار رشته پرافتخار کشتی کشور افزود، به ملت قهرمان ایران تبریک و شادباش میگویم. این پیروزی غرورانگیز، نماد توانمندی و شایستگی ورزشکاران و جوانان لایق ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف ورزشی است.
اینجانب با کمال مسرت، از تلاش‌های مربیان، کادر فنی و به ویژه اعضای تیم ملی کشتی فرنگی که نام ایران را بلند آوازه ساختند، صمیمانه قدردانی، و تداوم برافراشته شدن پرچم مقدس کشور عزیزمان را در سایر میادین ورزشی آرزو می‌کنم.
سیدابراهیم رئیسی
رئیس جمهوری اسلامی ایران


پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
نظرات

نظر شما

: : :
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.