آگهی تبلیغاتی

شناسه خبر : 113026
تاریخ انتشار :
رئیس‌جمهور: دانش‌آموزان و دانشجویان نماد پیشرفت کشور هستند
در جمع دانش‌آموزان اولین دوره اردوهای راهیان پیشرفت؛

رئیس‌جمهور: دانش‌آموزان و دانشجویان نماد پیشرفت کشور هستند

رئیس جمهور در نشستی چهار ساعته در جمع دانش‌آموزان شرکت‌کننده در نخستین دوره «اردوهای راهیان پیشرفت» اظهار کرد: نخبگان باید با شناخت نظام مسائل کشور، توانمندی‌هایشان را در مسیر رفع این مسائل به‌کارگیرند.

نورنیوز - گروه سیاست: آیت‌الله «سید ابراهیم رئیسی» در نشستی چهار ساعته در جمع دانش‌آموزان شرکت‌کننده در نخستین دوره «اردوهای راهیان پیشرفت» به پیشرفت‌های جمهوری اسلامی که عموم مردم و حتی عده زیادی از نخبگان اطلاعات دقیق و کاملی از آنها ندارند اشاره و ابراز امیدواری کرد که برگزاری اردوهای راهیان پیشرفت، همانند اردوهای راهیان نور برکات زیادی برای کشور داشته باشد.

رئیس جمهور، آشنایی دانش‌آموزان با پیشرفت‌ها و دستاوردهای کشور را عاملی برای تقویت انگیزه و اراده آنان دانست و گفت: دانش‌آموزان با دیدن پیشرفت‌های به‌دست آمده خواهند دانست که هرجا بیشتر محدودیت و تحریم داشتیم، با اراده و عزم محققان بیشتر پیشرفت کردیم و همین پیشرفت و اراده برای قوی شدن دشمن را به تکاپو برای طراحی توطئه‌های جدید انداخته است.

آیت‌الله رئیسی دانش‌آموزان و دانشجویان و به‌ویژه اعضای تیم‌های المپیادی را نماد پیشرفت کشور دانست و بر شناسایی این استعدادها و فراهم کردن شرایط لازم برای تداوم رشد و تعالی آنها تأکید کرد و گفت که نخبگان باید با شناخت نظام مسائل کشور، توانمندی‌هایشان را در مسیر رفع این مسائل به‌کارگیرند.

رئیس جمهور به ضرورت مدیریت دانش اشاره کرد و مدیریت صحیح دانش تولید شده را موجب افزایش بهره‌وری و بهره‌مندی سایر بخش‌ها از دانش تولید شده دانست.

آیت الله رئیسی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به حوادث اخیر کشور اظهار کرد: اغتشاش و تلاش برای به‌هم‌ریختن کشور با اعتراض فرق دارد و حتماً باید با اغتشاشات و کسانی که ناامنی ایجاد می‌کنند، برخورد شود.

رئیس جمهور تصریح کرد: امروز ایران و شهرهای مختلف ما امن هستند و آمریکایی‌ها و دشمنان ما دنبال این بودند که با پیاده کردن نمونه کارهای خود در لیبی و سوریه کشور را ناامن کنند، اما جز شکست نصیب‌شان نشد.


ایرنا
اخبار مرتبط
رئیسی: امروز وظیفه ما تلاش مضاعف برای گره‌گشایی از زندگی مردم است
در جلسه شورای اداری شهرستان پاکدشت؛

رئیسی: امروز وظیفه ما تلاش مضاعف برای گره‌گشایی از زندگی مردم است

رئیس جمهور با بیان اینکه خدمت‌رسانی سریع و به موقع به مردم موجب افزایش امید و ثبات قدم مردم در دفاع از انقلاب و کشور خواهد شد، خطاب به مسئولان تأکید ...

رئیسی: ایران 43 سال است آزاد شده و به اسارت در نمی‌آید
در راهپیمایی 13 آبان؛

رئیسی: ایران 43 سال است آزاد شده و به اسارت در نمی‌آید

رئیس‌جمهور در مراسم 13 آبان خطاب به بایدن گفت: ایران 43 سال قبل آزاد شد و مصمم است به اسارت شما درنیاید. ما هرگز گاو شیرده نخواهیم شد.

رهبر انقلاب: سیزده آبان هم تجسم شرارت و هم تجسم مغلوب شدن آمریکاست
در دیدار دانش‌آموزان؛

رهبر انقلاب: سیزده آبان هم تجسم شرارت و هم تجسم مغلوب شدن آمریکاست

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: 13 آبان هم روز تجسم شرارت آمریکاست، هم تجسم ضربه خوردن آمریکاست، هم مغلوب شدن آمریکاست، یعنی این کسانی که خیال ...

رئیسی: دانشگاه برای حل مسائل اخیر راهکار بدهد
در دیدار روسای دانشگاه‌های سراسر کشور؛

رئیسی: دانشگاه برای حل مسائل اخیر راهکار بدهد

رئیس‌جمهور:دانشگاه درباره مسائل اخیر کشور اندیشه کند و راهکار برون‌رفت ارائه بدهد. جنگ امروز، جنگ روایت‌هاست.

نظرات

نظر شما

: : :
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.