آگهی تبلیغاتی

شناسه خبر : 112709
تاریخ انتشار :
سردار سلامی: از خویشتنداری نظام سوءاستفاده نکنید
در آیین تشییع شهدای حادثه تروریستی شاهچراغ؛

سردار سلامی: از خویشتنداری نظام سوءاستفاده نکنید

فرمانده کل سپاه در آیین تشییع شهدای حادثه تروریستی شاهچراغ گفت: این انقلاب ریشه در عمق و احساس این مملکت دارد، مهره‌ سیاسی شطرنج دشمن نشوید.

نورنیوز - گروه امنیت و دفاعی: سردار حسین سلامی شنبه ۷ آبان در آیین تشییع شهدای حادثه تروریستی شاهچراغ در شیراز، ضمن تسلیت به ساحت امام عصر(عج) و خانواده های شهدای این حادثه خطاب به مردم شیراز بیان کرد: کاش شما روز عاشورا هم بودید، اگر شما به همین انداز ه می‌بودید امام در قتلگاه تنها نمی‌ماند و کسی نمی توانست دستان حضرت ابوالفضل(ع) را قطع کند.

او ادامه داد: اگر شما بودید علی اصغر امام حسین(ع) روی دستان پدر شهید نمی‌شد و هیچ فرزندی از فرزند حریم اهل بیت(ع) به اسارت نمی‌رفت؛ ولی امروز هستید و امام مسلمین را در میان قلب‌های خود گرفتید.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد آمریکایی‌ها، انگلیسی‌ها، سعودی‌ها و رسانه‌های دروغ پراکن شرارت ترویج می‌کنند و می خواهند سیمای درخشان جامعه ما را تیره نشان دهند، اگر کمی انسانیت دارند از آسمان ایران را ببینند؛ این شیراز و ایران واقعی است که آمده نشان دهد انقلاب شکوهمند اسلامی با شرارت تعدادی فریب خورده، هرگز آسیب نخواهد دید.

سردار سلامی خطاب به تشییع‌کنندگان پیکر شهدا با بیان این که شما همواره زینت بخش اسلام بوده و امروز چشم دشمن را کور کردید، گفت: خون این شهیدان در رگ‌ها جاری و در روح انقلاب پویاست.

فرمانده سپاه پاسداران خاطر نشان کرد: امروز دوباره قلب‌های ما به هم پیوند خود و چشمان مردم چشمه اشک شد و با خانواده شهدا همدلی کردند که چقدر صمیمی و زیبا بود.

سلامی عنوان کرد: هر چه از شیراز بگوییم کم است چرا که به دشمن نشان دادند که او هیچ و پوچ است و تنها فریادهای شیطانی دارد.

او در بخش دیگری از سخان خود بیان کرد: این توطئه‌ای که این روزها و شب‌ها در سرزمین ما جاری است، محصول به هم پیوستن کیاست‌های آمریکا، انگلیس، عربستان و رژیم صهیونیستی است، چون همه آنها شکست‌های بزرگی از همه مردم ایران  طی چهار دهه دریافت کرده‌اند.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: وقتی دشمن در یک آرایش به هم پیوسته قدرت جهانی، جنگ را به ملت ایران تحمیل کرد اما در مقابل آن مردم ما به میدان جنگ رفتند و جوانان‌مان پیکر خود را مقابل گلوله قرار دادند تا وارد خاک ایران نشوند آن وقت باز هم شکست دیگری بر دشمنان و آمریکایی ها تحمیل شد و ثابت شده که آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

سردار سلامی اضافه کرد: وقتی دشمن در خلیج فارس پا گذاشت و تفنگداران دریایی آنها را ذلیلانه دستگیر و آزادانه رها کردیم، باز هم ثابت شد که آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

او خاطرنشان کرد: شما با خط زیبای اربعین نشان دادید قلب‌ها و ذهن‌های ایرانی‌ها همیشه برای شنیدن‌ حسینی است و دل‌ها علوی است و روح امام حسین(ع) بر کالبد ملت جاری است و امام حسین(ع) با یزید و اصحابش سازگاری ندارند و باز هم آمریکا غلطی نمی‌تواند بکند.

سلامی با بیان این‌که وقتی آمریکا ملت ایران را ‌تحریم کرد و دارو نداد و اجازه صادرات و واردات نداد مردم در میدان پاسخش را دادند، ادامه داد: ‌پهپاد آنها را زدیم و آنها بی‌عمل ماندند ‌و دوباره ثابت شد آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند. وقتی قهرمان مبارزه با تروریسم سردار ‌شهید حاج قاسم سلیمانی را ناجوانمردانه در عراق شهید کردند؛ پایگاه آمریکایی را هدف قرار دادیم نتوانستند پاسخ دهند و باز ثابت شد آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

او با بیان این‌که آمریکای جنایتکار، رژیم صهیونیستی و آل‌سعود خسته و شکست‌خورده ‌در جنگ یمن و شکست در تشکیل دولت در عراق و شکست در لبنان و سوریه وقتی نفوذ و قدرت‌ سیاسی و معنوی ایران عزیز را در سرزمین های دوردست دیدند، متوجه شدند بر ملت ایران نمی‌توانند فائق آیند، ادامه داد: آنها پس از شکست‌های پی در پی، به این فکر افتادند تا به جوانان‌ کشورمان آسیب بزنند.

سلامی خطاب به جوانان گفت: به جوانان این سرزمین و اندک جوانانی که گول عملیات رسانه‌ای دشمن را خورده‌اند می‌گویم که ‌می‌دانید که آرزوی آمریکا برای شما ‌چیست؟ آنها اعلام کردند نمی‌توانند ایران شکست دهیم مگر با جوانانش؛ آنها می‌گویند بر ایران و آرمان اسلامی و آرزوهای بزرگ این کشور نمی‌توانیم غلبه کنیم، مگر اینکه ‌بر جوانان  غلبه کنیم و رویای آمریکا ‌این است که جوانانمان فقط کشته شوند و فرقی برایشان نمی‌کند که چه کسی کشته شود؛ جوان انقلابی یا ‌جوان اغتشاشگر؛ ‌می‌خواهند ‌جوانان ما را مرده ببینند.به دنبال تعطیلی دانشگاه‌ها و مدارس هستند، پس بدانید آنها خواب خوبی برای شما ندیده‌اند.

سردارسلامی گفت: تصویر آمریکا از ایران عزیز، آتش زدن اموال مردم و اموال دولتی توسط اغتشاشگران و یک کشور عقب مانده و وابسته و نیازمند است و آنها هوس کرده‌اند که به سرنوشت این ملت دوباره برگردند، اما ما دنیای آنها را خواهیم گرفت.

او ادامه داد: جوانان فریب خورده که تعداد شما اندک است، این انقلاب ریشه در عمق و احساس این مملکت دارد، مهره‌ سیاسی شطرنج دشمن نشوید.

فرمانده سپاه پاسداران ادامه داد: کسی به شما اجازه ناامنی و اتش سوزی نمی‌دهد، پس از خویشتنداری نظام سوء استفاده نکنید.

سلامی خطاب به دانشجویان اغتشاشگر هم گفت: دانشجویان همیشه پرچمدار مبارزه با استکبار جهانی بوده‌اند و چه شده است که عده قلیلی از شما پژواک صدای بیگانه شده‌اید؟ برگردید به دامان ملت و دانشگاه را به میدان جنگ آمریکایی تبدیل نکنید؛ راه بازگشت برای شما باز است.

او با تصریح بر اینکه مردم ما دین دار هستند و به نظام اعتماد دارند، گفت: امروز این پیکر شهیدان نشان داد که ماهیت فتنه چیست؟

فرمانده سپاه پاسداران ادامه داد: شعار «زن، زندگی و آزادی» سر دادند اما آیا این زنانی که امروز در این تابوت‌ها تشییع می‌شوند گناهی کردند؟ نتیجه این اغتشاشات به طمع انداختن دشمن بود.انقلاب جز این بود که ما را از اسارت نجات داد و به آزادی رساند؟ آیا آزادی، برهنگی و زیر پا گذاشتن ارزش‌های الهی و بی‌بند و باری است؟

سلامی تأکید کرد: دشمنان به دنبال آزادی قمار، شراب و از بین رفتن اخلاق هستند و جوانان ما باید آگاه و هوشیار باشند.

او از بانوان ایران اسلامی که با وقار از حیاء و حجاب خود در این ایام پاسداری کردند و در این فضای غبارآلود حاضر به برداشتن چادر از سرخود نشدند، تقدیر کرد و از اندک بانوان فریب خورده هم خواست که سربازان فرهنگی جبهه دشمن و مروج بیحجابی در کشور نشوند.

فرمانده سپاه پاسداران تصریح کرد: ما به جوانانمان باز هم می‌گوییم که شرارت را کنار بگذارند؛ امروز، روز پایان اغتشاشات است و دیگر به خیابان نیایند.


ایسنا
اخبار مرتبط
طرح دشمن برای فقیرسازی مردم توسط تحریم‌ها، ناکام خواهد ماند

طرح دشمن برای فقیرسازی مردم توسط تحریم‌ها، ناکام خواهد ماند

فرمانده کل سپاه گفت: هدف دشمنان این است که فقر را در جامعه ما گسترش دهند و تحریم اقتصادی نسخه فقیرسازی جامعه ما بود که ما با رسالت پاسداری از انقلابی ...

سرلشکر سلامی: تقریباً همه فناوری‌های تسلیحاتی دنیا را بر پایه دانش بومی کشور توسعه داده‌ایم

سرلشکر سلامی: تقریباً همه فناوری‌های تسلیحاتی دنیا را بر پایه دانش بومی کشور توسعه داده‌ایم

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در همایش ملی جایگاه علم و فناوری در دفاع مقدس بیان کرد: می‌توانیم بگوییم که تقریباً همه فناوری‌های تسلیحاتی ...

سردار سلامی: دشمنان ایران در توهم به سر می‌برند

سردار سلامی: دشمنان ایران در توهم به سر می‌برند

فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه بسیجیان مانند صخره‌های سخت مقاوم و شکست‌ناپذیرند، گفت: هم شیعه و هم سنی و هم سیستانی و هم بلوچ نشانه امت واحده ...

فرمانده نیروی زمینی سپاه: درباره امنیت خودمان با هیچکس تعارف نداریم
جزئیات جدید از عملیات سپاه علیه تروریست‌ها؛

فرمانده نیروی زمینی سپاه: درباره امنیت خودمان با هیچکس تعارف نداریم

سردار پاکپور تأکید کرد: بار دیگر تأکید می‌کنم ما در رابطه با امنیت خودمان با هیچکسی تعارف نداریم و چندین بار هم این نکته را اعلام کرده‌ایم. چندین ...

فرمانده کل سپاه: قطعاً آرامش‌ دشمنان را خواهیم گرفت

فرمانده کل سپاه: قطعاً آرامش‌ دشمنان را خواهیم گرفت

فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه جنایت‌های دشمن بی‌پاسخ نخواهد ماند و باید تقاص خون شهیدان را بدهند، اظهار کرد: آنها ترسیده‌اند و مرتب به ما ...

وزیر اطلاعات: عامل دوم جنایت تروریستی شیراز دستگیر شد

وزیر اطلاعات: عامل دوم جنایت تروریستی شیراز دستگیر شد

وزیر اطلاعات گفت: به دلیل رعایت یکی از اقدامات کوچک پدافندی در شیراز، شب گذشته همکاران شما و سربازان گمنام امام زمان(عج) موفق شدند عامل دوم اقدام ...

سردار سلامی: دشمن می‌خواهد با فریب جوانان را به خیابان‌ها بکشد

سردار سلامی: دشمن می‌خواهد با فریب جوانان را به خیابان‌ها بکشد

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه ‌نداشتن آگاهی و شناخت عامل شکست است اما آگاهی همیشه پیروزی می‌آورد، اظهار کرد: می‌خواند با فریب جوانان را به خیابان‌ها ...

سردار سلامی: انتقام خون شهدای جنایت جمعه سیاه زاهدان را دستور کار خود می‌دانیم

سردار سلامی: انتقام خون شهدای جنایت جمعه سیاه زاهدان را دستور کار خود می‌دانیم

فرمانده کل سپاه در پیامی تاکید کرد: انتقام از خون شهدای سپاه و بسیج و مردمانی که قربانی جنایت جمعه سیاه زاهدان شدند را در دستور کار خود می‌دانیم.

نظرات

نظر شما

: : :
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.
آگهی تبلیغاتی