آگهی تبلیغاتی

شناسه خبر : 112626
تاریخ انتشار :
گزارش شمخانی به مجمع تشخیص مصلحت درباره حوادث ماه اخیر

گزارش شمخانی به مجمع تشخیص مصلحت درباره حوادث ماه اخیر

دبیر شورای عالی امنیت ملی گزارشی از حوادث ماه گذشته و عملکرد نهادهای امنیتی به اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام ارائه کرد.

نورنیوز - گروه سیاست: جلسه شورای صحن مجمع به ریاست آیت الله صادق آملی لاریجانی و با حضور رئیس قوه قضائیه و سایر اعضا تشکیل شد.

در این جلسه لایحه «معاهده انتقال محکومان بین جمهوری اسلامی ایران و پادشاهی بلژیک» اختلافی مجلس شورای اسلامی و شورای نگهبان، مورد بررسی قرار گرفت و بعد از گزارش رئیس کمیسیون سیاسی، امنیتی و دفاعی مجمع و کمیسیون حقوقی و قضایی دبیرخانه مجمع و توضیحات سخنگوی شورای نگهبان، اعضای مجمع، نظر مجلس در مورد قبول معاهده یادشده را به مصلحت دانستند.

در ادامه این جلسه، با توضیحات محمدباقر ذوالقدر در مورد دیدار اخیر اعضای مجمع با رهبر معظم انقلاب و انتظار معظم له از اعضای مجمع برای ارائه نظرات مشورتی درباره مسائل و چالش های مهم کشور، پیشنهاد الحاق یک ماده به آیین نامه داخلی مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره «بررسی علل و عوامل پیدایش مشکلات و چالش‌های اساسی و بررسی راهکارهای برون رفت از آنها توسط مجمع در مقام مستشار عالی رهبر معظم انقلاب»، مورد بحث قرار گرفت و به تصویب رسید.

در جلسه امروز مجمع تشخیص مصلحت نظام، دریابان علی شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی گزارش اغتشاشات ماه گذشته و عملکرد نهادهای امنیتی در کنترل و خنثی‌سازی سوء استفاده دشمنان از التهابات جامعه را به اعضای مجمع ارائه کرد و برخی اعضای مجمع نیز دیدگاه‌های خودرا در این خصوص مطرح کردند.


نورنیوز
نظرات

نظر شما

: : :
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.