آگهی تبلیغاتی

شناسه خبر : 111392
تاریخ انتشار :
کشته شدن 6 افسر موساد و توجیهات فضایی اینترنشنال

کشته شدن 6 افسر موساد و توجیهات فضایی اینترنشنال

ایران اینترنشنال پس از افتادن در دام تأیید ناخواسته سندرم مرگ افسران موساد مرتبط با موضوع ایران، توجیهات فضایی جالبی برای مرگ آنها تراشیده است.

سایر رسانه‌ها: بعد از انتشار خبر تسنیم مبنی بر اینکه موساد، سرویس امنیتی رژیم صهیونیستی، ۶ نفر از افسرانش را به اتهام ارتباط با ایران سر به نیست کرده است، رسانه سعودی ایران اینترنشنال تلاش کرد که به این خبر خدشه وارد کند. این در شرایطی بود که خود مقامات و رسانه‌های صهیونیستی در مقابل این خبر تا این لحظه مجبور شده‌اند رویکرد سکوت را در پیش بگیرند.

اما ایران اینترنشنال که ارتباطات آن با موساد توسط برخی خبرنگاران اسرائیلی مانند «باراک راوید» هم افشا شده، در تقلّای خود برای خدشه به خبر تسنیم، عملاً آن را تأیید کرد و گفت که مرگ این ۶ نفر صحت دارد! با این حال، این رسانه سعودی نوشت که مرگ آنها مربوط به چند روز اخیر نیست بلکه به چند ماه پیش بر‌می‌گردد! و این در حالی بود که اساساً در خبر تسنیم به زمان این واقعه اشاره‌ای نشده بود و ایران اینترنشنال عملاً در دام افتاد و خبر تسنیم را تأیید کرد.

ایران اینترنشنال در خبری که علیه تسنیم روی خروجی خود قرار داده، ضمن تأیید هویت افسران کشته شده موساد، روایت‌های بامزه‌ای از علّت مرگ این افسران ارائه کرده است؛ مثلاً درباره یکی از آنها (شیلی وستلند) نوشته که او به دلیل بی‌هوش شدن در حین تمرین ارتش، خودش مرده است!

اینترنشنال درباره دو تن دیگر (ایالون شپیر و تومر ایکس) هم می‌نویسد که قضیه خاصی نبوده و خودکشی کرده‌اند! مرگ یکی دیگر (شارون اسمان) را به ایست قلبی نسبت می‌دهد و درباره دو افسر دیگر (اوفک اهرون و ایتامار الحرار) هم می‌‌گوید که به دلیل تیراندازی اشتباه متقابل به یکدیگر کشته شده‌اند!

توضیحات اینترنشنال درباره این افراد نه تنها کار را برای پیمانکارانشان در موساد بهتر نمی‌کند، بلکه وضعیت را بغرنج‌تر هم می‌کند؛ با این وضعیت، موساد و رسانه‌های وابسته به او در توجیه مرگ افسرانشان، مدام باید از «خودش مرد» و «خودکشی کرد» استفاده کنند که در این صورت آمار خودکشی در این سیستم امنیتی به نحوی خواهد بود که وضعیت را برایشان بحرانی‌تر می‌کند!

احتمالاً ایران اینترنشنال طی روزهای آتی برای برکناری مسئول سابق میز ایران در موساد هم باید بنویسد که خودش خسته شد و کنار رفت!


تسنیم
اخبار مرتبط
روایت روزنامه‌نگار لبنانی از فعالیت گسترده موساد در بحرین
نورنیوز بررسی کرد؛

روایت روزنامه‌نگار لبنانی از فعالیت گسترده موساد در بحرین

مأموریت مرکز موساد در بحرین محدود به فعالیت علیه ایران، یمن و عراق است، اما اقدامات اصلی علیه ایران صورت می‌گیرد، چنانچه موساد بخشی از حضور خود در ...

"حقوق زنان و آزادی" مصادره به مطلوبِ "ایران اینترنشنال"!
زیر پوستِ حمایت آمریکا و عربستان سعودی از اغتشاش در ایران چه می‌گذرد؟

"حقوق زنان و آزادی" مصادره به مطلوبِ "ایران اینترنشنال"!

«آمریکا و عربستان سعودی در شرایطی به نحوی فعال به حمایت از اغتشاشاتِ ایران در لوای شعارهای زیبا نظیر تعهد به حقوق بشر و به طور خاص حقوق زنان ...

نتانیاهو ناشنوا شد!

نتانیاهو ناشنوا شد!

نخست وزیر سابق رژیم صهیونیستی در مصاحبه با یکی از شبکه‌های تلویزیونی آمریکایی در پاسخ به سوال مجری برنامه که از او در مورد ارسال تسلیحات بیشتر از سوی ...

وقتی اینترنشنال قواعد رسانه‌ای انگلیس را هم رعایت نمی‌کند

وقتی اینترنشنال قواعد رسانه‌ای انگلیس را هم رعایت نمی‌کند

شبکه آل سعود در ادامه تحرکات ضدایرانی خود این بار کردهای داخل ایران را تهدید به مرگ کرد.

نظرات

نظر شما

: : :
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.
آگهی تبلیغاتی