آگهی تبلیغاتی

شناسه خبر : 110799
تاریخ انتشار :
صعود تماشایی قیمت نفت
بررسی روند هفتگی قیمت نفت؛

صعود تماشایی قیمت نفت

قیمت نفت خام وست تگزاس اینترمدیت روز چهارشنبه پس از اینکه اوپک پلاس اعلام کرد تولید خود را دو میلیون بشکه در روز کاهش خواهد داد، افزایش یافت.

نورنیوز - گروه اقتصاد: قیمت نفت خام در ابتدای هفته گذشته به قیمت ۷۵ دلار به ازای هر بشکه که مربوط به سطح حمایت سال ۲۰۱۸ خود است واکنش مثبت نشان داد. 

تا پایان هفته اخیر، قیمت نفت با توجه به تصمیم اوپک پلاس برای کاهش تولید دو میلیون بشکه‌ای، قیمت نفت با حمایت همراه شد و نفت خام برنت از ۸۰ دلار به ۸۷ دلار به ازای هر بشکه افزایش قیمت را تجربه کرد.

قیمت نفت خام وست تگزاس اینترمدیت روز چهارشنبه پس از اینکه اوپک پلاس اعلام کرد تولید خود را دو میلیون بشکه در روز کاهش خواهد داد، افزایش یافت زیرا این مؤسسه به دنبال افزایش قیمت نفت است که تقریباً ۳۰ درصد از بالاترین سطح خود در ماه جولای کاهش یافته است.

با نگاهی به نمودار نفت برنت در تایم فریم هفتگی سطح حمایتی ۷۵ دلاری به خوبی دیده می‌شود و  بازارهای جهانی به این محدوده واکنش مثبتی نشان دادند و حالا این افزایش قیمت چقدر می‌تواند دوام بیاورد و ادامه‌دار باشد را باید در اخبار و حواشی هفته جست‌وجو کرد و دید برای روز دوشنبه قیمت نفت به چه سمت و سویی حرکت می‌کند.


اکوایران
نظرات

نظر شما

: : :
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.
آگهی تبلیغاتی