آگهی تبلیغاتی

شناسه خبر : 107952
تاریخ انتشار :
️واکنش سفیر ایران در آذربایجان به تحولات اخیر در منطقه قفقاز

️واکنش سفیر ایران در آذربایجان به تحولات اخیر در منطقه قفقاز

سفیر جمهوری اسلامی ایران در جمهوری آذربایجان با انتشار رشته توئیتی به تحولات منطقه قفقاز واکنش نشان داد.

نورنیوز - گروه بین‌الملل: سید عباس موسوی سفیر جمهوری اسلامی ایران در جمهوری آذربایجان با انتشار رشته توئیتی در مورد تحولات منطقه قفقاز و مواضع اصولی جمهوری اسلامی ایران نوشت: در مناقشات منطقه ای و بین المللی مواضع اصولی ‎جمهوری اسلامی ایران همواره در چارچوب عزت، حکمت، مصلحت و بر اساس حق، انصاف، عدالت و حقوق بین الملل استوار است.

موسوی در توئیت خود آورده است: قوه عاقله نظام قطعا بهترین تصمیم را در بهترین زمان می گیرد و همیشه از منافع و امنیت ملی خود و منطقه پاسداری می کند و برای تامین منافع حیاتی، لابی گری، جانبداری هیجانی و عملیات روانی بی اثر است.

موسوی سفیر جمهوری اسلامی ایران در جمهوری آذربایجان  خاطر نشان کرد: اثرگذاری بر تصمیم سازان، تصمیم گیران و مجریان سیاست خارجی و دفاعی اگر واجد مولفه های فوق و فاقد عقلانیت و دوراندیشی باشد، مشکوک، مضر و بلکه تکمیل کننده پازل دشمنان ایران و تخریب ‎سیاست همسایگی دولت است.

در موضوع ‎همسایگان شمالی مواضع اصولی ‎ایران از ۳۰ سال پیش مشخص است و بارها توسط رهبر معظم انقلاب، رئیس جمهور، وزیر خارجه و سخنگوی وزارت امور خارجه بیان شده که همانا تغییر ناپذیری مرزهای بین المللی و تغییرات ژئوپولیتیکی است.

او در پایان نوشت: درخواست ‎اعلام‌ موضع اضافی‌و موازی با هر نیتی غیرحرفه ای و مضر است.


Nournews
نظرات

نظر شما

: : :
بانک گردشگری

پیکاپ سایپا

مدیران خودرو

آگهی تبلیغاتی

آگهی تبلیغاتی

هواشناسی
نرخ طلا
پیشخوان روزنامه
اینفوگراف
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.