شناسه خبر : 107796
تاریخ انتشار :
مرتضوی: معلمان تا پایان سال به حق و حقوق خود می‌رسند

مرتضوی: معلمان تا پایان سال به حق و حقوق خود می‌رسند

معاون اجرایی رئیس جمهور: دولت سیزدهم با اجرای قانون کاری کرد تا معلمان بتوانند تا پایان سال به حق و حقوق خود برسند.

نورنیوز - گروه فرهنگ و جامعه: معاون اجرایی رئیس جمهور با اشاره به اجرای قانون رتبه‌بندی معلمان پس از ١۴ سال گفت: دولت سیزدهم توانست این قانون را اجرا کند و معلمان تا پایان سال به حق و حقوق خود می‌رسند.

سید صولت مرتضوی روز سه شنبه در مراسم ارسال تجهیزات به هنرستان‌های استان البرز در آستانه آغاز سال جدید تحصیلی نگاه دولت به فرهنگ را نگاهی برگرفته از آموزه‌های دینی و رهنمود‌های امام راحل و مقام معظم رهبری عنوان کرد و افزود: یکی از مهمترین مصوبات سفر‌های استانی دولت در حوزه آموزش و پرورش رقم خورده است.

او گفت: تعلیم و تربیت می‌تواند زمینه‌های توسعه همه جانبه را برای هر کشوری رقم بزند و به تعبیر امام راحل این کار همچون عبادتی محسوب می شود که خروجی آن بندگی برای خداست.

معاون اجرایی رئیس جمهور با یادآوری اینکه در ساحت تعلیم و تربیت شخصیت‌هایی تربیت می‌شوند که برخی از آن‌ها تحول ساز و تاریخ ساز هستند، گفت: دولت آیت‌الله رئیسی در ساختار تحولی، مبنای تحول را در آموزش و پرورش قرار داده است.

او با بیان اینکه حدود ١۶ میلیون دانش‌آموز امسال، سال تحصیلی جدید را آغاز می‌کنند که ۵۵٠ هزار دانش‌آموز در استان البرز سکونت دارند، خاطر نشان کرد: برای تحول در حوزه آموزش و پرورش نیاز است به دو مقوله دانش‌بنیان بودن و اشتغال محور بودن آموزش‌ها توجه شود.

مرتضوی پس از بازدید از کامیون‌های ارسال تجهیزات آموزشی به هنرستان‌های استان البرز، گفت: امروز بیش از ٨١ میلیارد تومان تجهیزات به صورت نمادین جمع آوری شده تا به سایر مدارس استان ارسال شود که این اقدام جهادی جای قدردانی دارد.

در این مراسم از چند دانش‌آموز برتر هنرستان‌های استان البرز تقدیر به عمل آمد.


صداوسیما
نظرات

نظر شما

: : :
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.
X
طرح فروش سیم‌کارت