آگهی تبلیغاتی

شناسه خبر : 107746
تاریخ انتشار :
موساد: پرونده ایران در آژانس نباید بسته شود

موساد: پرونده ایران در آژانس نباید بسته شود

رئیس دستگاه جاسوسی رژیم صهیونیستی در اولین سخنرانی عمومی خود به لفاظی علیه توافق هسته‌ای ایران پرداخت.

نورنیوز - گروه بین‌الملل: «دیوید بارنیا»، رئیس سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی طی اولین سخنرانی عمومی خود در کنفرانس «انستیتو بین المللی مبارزه با تروریسم» بار دیگر اظهاراتی بی‌اساس را علیه ایران مطرح کرد.

رئیس دستگاه جاسوسی رژیم صهیونیستی در اظهارات خود مواضع خصمانه و مداخله جویانه تل‌آویو در روند مذاکرات رفع تحریم‌های ایران را پیش کرد و مدعی شد حتی امضای توافق هسته‌ای نیز به ایران در برابر عملیات‌های موساد مصونیت نخواهد بخشید.

بارنیا در ادامه لفاظی‌های خود مدعی شد برنامه هسته‌ای ایران با اهداف نظامی است و تل‌آویو هرگز چشمان خود را بر روی این حقیقت اثبات شده یعنی ابعاد نظامی برنامه هسته‌ای ایران نخواهد بست.

رئیس موساد در ادامه یاوه گویی‌های خود ایران را به فعالیت‌های تروریستی متهم کرد و مدعی شد مذاکرات هسته‌ای به هیچ وجه یک عامل بازدارنده نیست.

او در انتهای اظهارات بی اساسش خواستار تداوم تحمیل هزینه‌های دیپلماتیک و اقتصادی علیه ایران شد و گفت توافق اروپا و آمریکا با ایران راه حلی کوتاه مدت در جهت حل وفصل پرونده هسته‌ای است. پرونده‌های مرتبط با برنامه هسته‌ای ایران در نزد آژانس نباید بسته شوند.

پیشتر، منابع صهیونیستی مدعی شدند گروهی از هکر‌های مرتبط با ایران عکس‌های شخصی و سوابق پزشکی دیوید بارنیا، رئیس موساد را منتشر کرده‌اند.


باشگاه خبرنگاران جوان
نظرات

نظر شما

: : :
بانک گردشگری

پیکاپ سایپا

مدیران خودرو

آگهی تبلیغاتی

آگهی تبلیغاتی

هواشناسی
نرخ طلا
پیشخوان روزنامه
اینفوگراف
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.