آگهی تبلیغاتی

شناسه خبر : 107721
تاریخ انتشار :
ستاد اربعین: رفت و آمد در مرزها بدون تراکم در حال انجام است

ستاد اربعین: رفت و آمد در مرزها بدون تراکم در حال انجام است

رئیس ستاد مرکزی اربعین حسینی با بیان اینکه در حال حاضر رفت و آمد در مرز ها بدون فشردگی ، تراکم و استرس در حال انجام است، گفت: جریان بازگشت زائران به کشور شروع شده و به مرور بر تراکم بازگشت زائران افزوده خواهد شد.

نورنیوز - گروه فرهنگ و جامعه: سردار «مجید میراحمدی»، با بیان اینکه آغاز بازگشت زائران به کشور به ما کمک می کند که در پایان اربعین با ازدحام چند میلیونی مواجه نباشیم، افزود: از همین جا بار دیگر به زائران تأکید می‌کنیم که قبل از روز اربعین به کشور بازگردند و طول سفر خود به عراق را کوتاه کنند.

 این مقام مسئول در ستاد مرکزی اربعین با بیان اینکه در پیک اول تردد زائران به عراق مشکلاتی به وجود آمد و تناسبی بین جمعیت مراجعه کننده به مرزها و میزان آمادگی عراق برای  پذیرش زائران وجود نداشت و همچنین در زمینه حمل و نقل زوار با مشکلاتی رو به رو شدیم، تصریح کرد: ما از مردم خواستیم که برای مدتی به مرزها  مراجعه نکنند. در اینجا لازم می‌دانم که از آنها به خاطر این همکاری تشکر کنم، اکنون شرایط بهتر شده و زوار از طریق اتوبوس به مرزها منتقل می‌شوند تا از آنجا شرایط برای تردد آنها به عراق فراهم شود.

 این مقام مسئول در وزارت کشور  گفت: اکنون تمام تلاش ما این است برگشت زائران مدیریت شود تا در این زمینه کمترین مشکل را داشته باشیم.

 او ادامه داد: به دلیل گرمی هوا، ازدحام جمعیت و شرایطی که در عراق وجود دارد از جمله قطعی برق، از مردم می‌خواهیم تا آنجا که ممکن است سفر خود را به بعد موکول کنند؛ به‌خصوص افراد کهنسال و یا کسانی که قصد دارند در سفر به عراق جهت زیارت کودکان خردسال همراه خود ببرند.

 میر احمدی در پایان گفت: در اینجا لازم می‌دانم که از همکاری و همراهی کشور و مردم عراق جهت پذیرایی از زائران اربعین حسینی باردیگر تشکر و قدردانی کنم.


صداوسیما
نظرات

نظر شما

: : :
بانک گردشگری

پیکاپ سایپا

مدیران خودرو

آگهی تبلیغاتی

آگهی تبلیغاتی

هواشناسی
نرخ طلا
پیشخوان روزنامه
اینفوگراف
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.