آگهی تبلیغاتی

شناسه خبر : 107665
تاریخ انتشار :
گشت‌های ویژه پلیس در تهران از امروز برقرار می‌شوند

گشت‌های ویژه پلیس در تهران از امروز برقرار می‌شوند

رئیس پلیس تهران بزرگ از آغاز طرح‌های ویژه پلیس خبر داد و گفت: هدف اصلی گشت‌های پلیس، برخورد با مجرمان و مرتکبین جرائم خشن، جرائم به عنف، زورگیری، خفت گیری و مجرمان گستاخ است.

نورنیوز - گروه فرهنگ و جامعه: سردار حسین رحیمی، صبح یکشنبه در آیین آغاز به کار گشت‌های ویژه پلیس، اظهار کرد: در پی صدور دستور فرماندهی انتظامی کل کشور امروز بعد از یک ماه برنامه‌ریزی، آماده‌ایم که گشت‌های ویژه انتظامی را در تهران به صحنه عملیات وارد کنیم.

او افزود: هدف اصلی این گشت‌ها برخورد با مجرمان و مرتکبین جرائم خشن، جرائم به عنف، زورگیری و خفت گیری و مجرمان گستاخ است.

سردار رحیمی بیان کرد: برای برخورد با این جرائم در تهران بزرگ، ۷ گروه و ۷ طرح ویژه را در تهران از امروز به مرحله اجرا می‌گذاریم.

رئیس پلیس پایتخت گفت: بخش اول گشت‌های ویژه است که ۲۱۰ واحد هستند که در ۲۱۰ محور اصلی و بزرگراهی در کنار سایر پلیس‌های تخصصی از جمله پلیس پیشگیری قرار می‌گیرند.

وی خاطرنشان کرد: برای مناطق آلوده از جمله شوش، مولوی و هرندی طرح ویژه داریم و ایستگاه‌های ۱۰ گانه پلیس با استقرار ۳۰۰ نفر از همکاران و گشت‌های ویژه در این محل‌ها قرار می‌گیرند.

سردار رحیمی تصریح کرد: همچنین راه اندازی گشت‌های واکنش سریع پلیس آگاهی چهارمین طرح از طرح‌های هفت گانه پلیس تهران است.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: راه‌اندازی پلیس محله و استفاده سازمان یافته از نگهبان محله در شهرک‌های اقماری از دیگر برنامه‌های ویژه پلیس است.

او گفت: برخورد با موتورسیکلت سواران قانون گریز آخرین طرح ویژه پلیس است.


صداوسیما
نظرات

نظر شما

: : :
بانک گردشگری

پیکاپ سایپا

مدیران خودرو

آگهی تبلیغاتی

آگهی تبلیغاتی

هواشناسی
نرخ طلا
پیشخوان روزنامه
اینفوگراف
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.