آگهی تبلیغاتی

شناسه خبر : 105378
تاریخ انتشار :
ترامپ: بایدن دشمن ایالات متحده است

ترامپ: بایدن دشمن ایالات متحده است

رئیس جمهور پیشین آمریکا طی سخنرانی در ایالت پنسیلوانیا، جو بایدن را دشمنی برای کشور ایالات متحده توصیف کرد.

نورنیوز - گروه بین‌الملل: «دونالد ترامپ»، رئیس جمهور پیشین آمریکا طی سخنرانی در ایالت پنسیلوانیا، «جو بایدن»، همتای کنونی خود را دشمنی برای کشور ایالات متحده توصیف کرد.

ترامپ که برای اولین بار بعد از تفتیش اف‌بی‌آی از ویلای او در ایالت فلوریدا، در تجمع هوادارانش صحبت می‌کرد، گفت: «ما از خود در برابر تلاش‌های دروغین مخالفان دموکرات خود دفاع خواهیم کرد».

او با بیان اینکه بایدن دشمن واقعی کشور آمریکا است، اظهار کرد: «بایدن معتقد است که شعار ما یعنی آمریکا را دوباره عظیم کنیم، امنیت کشورمان را تهدید می‌کند».

رئیس جمهور پیشین آمریکا توضیح داد: «اما این چپ‌های افراطی هستند که تهدیدی برای آمریکا محسوب می‌شوند. ما از گفتن حقیقت دست برنخواهیم داشت و تمام تلاش‌ها برای ساکت کردن ما با شکست مواجه خواهد شد».

ترامپ با تکرار شعار انتخاباتی گذشته خود، گفت: «مخالفان ما که از اف‌بی‌آی [برای پیشبرد اهدافشان] استفاده می‌کنند، در تمام تلاش‌هایشان برای ترساندن ما شکست خواهند خورد. ما دوباره آمریکا را بزرگ خواهیم کرد».

او همچنین افزود: «دموکرات‌ها داستان های نادرستی از جمله پیروزی من در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا با حمایت روسیه را ساختند. مخالفان ما می‌دانند که ما دوباره آمریکا را بزرگ خواهیم کرد پس به همین دلیل می‌خواهند آن را نابود کنند».

به نوشته رسانه‌های آمریکایی، ترامپ در ادامه حملات لفظی به حزب دموکرات، اظهار کرد: «ما شارلاتان‌های سیاسی را با وجود تمام تلاش‌های دروغین آنها شکست دادیم. کشور ما توسط دموکرات‌ها ویران خواهد شد و ما باید دولت را به مردم آمریکا برگردانیم».

حدود سه هفته قبل بود که بازرسان فدرال پس از ورود به عمارت ترامپ و تفتیش چند ساعته، هزاران سند محرمانه را توقیف کردند که او هنگام ترک کردن ریاست‌جمهوری از کاخ سفید آورده بود.

پس از آن، «آوریل هِینز»، مدیر اطلاعات ملی آمریکا به مجلس نمایندگان این کشور اطلاع داد که خطر بالقوه افشای اسناد کشف شده در ویلای رئیس جمهور سابق آمریکا در ایالت فلوریدا را ارزیابی خواهد کرد


فارس
اخبار مرتبط
ترامپ: بایدن برای ورود به برجام، التماس ایران را می‌کند

ترامپ: بایدن برای ورود به برجام، التماس ایران را می‌کند

رئیس‌جمهور سابق آمریکا در یک سخنرانی در جمع یهودی‌های جمهوری‌خواه آمریکایی گفت که رئیس‌جمهور فعلی کشورش برای ورود مجدد به برجام به ایران التماس کرده ...

در عمارت ترامپ بیش از 11 هزار سند و عکس دولتی کشف شده است

در عمارت ترامپ بیش از 11 هزار سند و عکس دولتی کشف شده است

محاسبات نشان می‌دهد در اسناد کشف شده از عمارت ترامپ، 18 مورد برچسب «فوق سری»، 54 مورد برچسب «سری» و 31 مورد برچسب «محرمانه» داشته‌اند.

ترامپ بیش از 300 سند محرمانه را به خانه‌اش برده بود

ترامپ بیش از 300 سند محرمانه را به خانه‌اش برده بود

نیویورک‌تایمز در گزارشی نوشت که رئیس جمهور سابق آمریکا دست کم 300 فقره اسناد طبقه‌بندی‌شده را در عمارتش نگه داشته بود.

ترامپ مدعی تجاوز پلیس فدرال به حقوق قانونی‌اش شد
در پاسخ به بازرسی پلیس از عمارت مارالاگو؛

ترامپ مدعی تجاوز پلیس فدرال به حقوق قانونی‌اش شد

دونالد ترامپ در یک پست در شبکه اجتماعی خود اعلام کرد که به‌زودی اقدامی قانونی را علیه بازرسی از عمارتش توسط اف‌بی‌آی انجام خواهد داد.

نظرات

نظر شما

: : :
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.
آگهی تبلیغاتی