آگهی تبلیغاتی

شناسه خبر : 104224
تاریخ انتشار :
بایدن برای انتخابات ریاست جمهوری 2024 آمریکا ثبت‌نام کرد

بایدن برای انتخابات ریاست جمهوری 2024 آمریکا ثبت‌نام کرد

رسانه ها و منابع خبری اعلام کردند جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا به صورت رسمی نامزدی خود را برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری 2024 در کمیسیون فدرال انتخابات ایالات متحده ثبت کرده است.

نورنیوز - گروه بین‌الملل: رسانه‌های غربی به یک سند منتشر شده از سوی وب‌سایت کمیسیون فدرال انتخابات آمریکا استناد کردند که نشان می‌دهد «جو بایدن»، رئیس جمهور آمریکا ثبت نام مجدد به عنوان نامزد برای انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ آمریکا را نزد این کمیسیون انجام داده است.

در صفحه مربوط به برگه ثبت اطلاعات کاندیداتوری مجدد جو بایدن برای انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ آمریکا که امروز سه‌شنبه ثبت و منتشر شده، عبارت «بایدن به عنوان نامزد ریاست جمهوری» در بخش اطلاعات «کمیته اصلی ستاد انتخاباتی برای جوزف آر بایدن جونیور و کامالا هریس» ذکر شده است.

خبر ثبت اوراق رسمی کاندیداتوری مجدد برای ریاست جمهوری از سوی جو بایدن در حالی منتشر می‌شود که او قرار است روز پنجشنبه سخنرانی مهمی در ایالت فیلادلفیا ایراد کند و خود را برای این سخنرانی آماده می کند.

بر اساس اعلام کاخ سفید، بایدن در اطراف بنای «پارک تاریخی ملی استقلال» در فیلادلفیا با موضوع «ادامه نبرد برای روح ملت» سخنرانی خواهد کرد.

آنطور که ایندیپندنت نوشته، موضوع این سخنرانی بایدن یادآور عنوانی است که او برای ستاد انتخاباتی سال ۲۰۲۰ خود به کار برده و آن مبارزه انتخاباتی و نبردش با «دونالد ترامپ» در آن انتخابات را به عنوان «نبرد برای روح آمریکا» معرفی کرد.

بر اساس قوانین انتخاباتی آمریکا نامزدهای انتخاباتی احزاب این کشور ابتدا باید در رقابت درون حزبی مربوط به هر یک از احزاب شرکت و با چهره‌های دیگری که در داخل آن حزب به عنوان نامزدهای انتخابات درون حزبی مطرح شده اند رقابت کنند اما به طور معمول یک رئیس جمهور مشغول به کار به احتمال تقریباً مسلم نامزد اصلی حزبش برای رسیدن به دور بعدی ریاست جمهوری خود است.

در ماه های اخیر کاخ سفید و خود بایدن چندین بار بر قطعیت قصد او برای نامزدی دوباره او برای انتخابات ریاست جمهوری برای سال ۲۰۲۴ از سوی حزب دموکرات تأکید کرده بودند اما مسائل مختلفی نظیر افول محبوبیت او در نظرسنجی‌ها، گاف‌های متعدد و حرکات عجیبی که او در موقعیت‎‌های مختلف نشان داده و نگرانی از بابت سن بالایش موجب شده که در حزب دموکرات بر سر نامزدی مجدد او از جانب این حزب برای ریاست جمهوری اختلاف نظر وجود داشته باشد.


روزنامه ایندیپندنت
نظرات

نظر شما

: : :
بانک گردشگری

پیکاپ سایپا

مدیران خودرو

آگهی تبلیغاتی

آگهی تبلیغاتی

هواشناسی
نرخ طلا
پیشخوان روزنامه
اینفوگراف
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.