آگهی تبلیغاتی

شناسه خبر : 102878
تاریخ انتشار :
جزئیات توافق احتمالی در صورت نهایی شدن مذاکرات هسته‌ای منتشر می‌شود

جزئیات توافق احتمالی در صورت نهایی شدن مذاکرات هسته‌ای منتشر می‌شود

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: هر تصمیمی در چارچوب توافق برجام نهایی شود، به عنوان تصمیم کمیسیون مشترک برجام منتشر خواهد شد لذا هنوز نمی‌توان از متن پایانی حرفی زد و در این مرحله هیچ گونه گمانه زنی قابل استناد نیست.

نورنیوز - گروه سیاست: ابوالفضل عموئی با اشاره به گمانه‌زنی‌های متعدد در مورد جزئیات توافق احتمالی ایران و ۱+۴ اظهار کرد: هر تصمیمی در چارچوب توافق برجام اخذ شود و در نهایت به جمع‌بندی برسند به عنوان تصمیم کمیسیون مشترک برجام منتشر خواهد شد.

او افزود: متن توافق احتمالی، هم در اختیار افکار عمومی قرار می‌گیرد  و هم در اختیار ذی‌نفعان در کشورها و مقامات این کشور ها، و پس از آن قابلیت ارزیابی آن وجود دارد.

عموئی با اشاره به ارزیابی‌های مختلف از مفاد توافق توسط افراد مختلف و رسانه‌های داخلی و خارجی گفت: مذاکرات در حال انجام است و هنوز به لحاظ تخصصی امتیاز‌های مختلفی در مسیر آن تبادل می‌شود اما هنوز نمی‌توان از متن پایانی حرفی زد، اصل اساسی در مذاکرات این است که هیچ توافقی حاصل نمی‌شود تا زمانی که در مورد همه چیز توافق شده باشد، لذا در این مرحله هیچ گونه گمانه زنی قابل استناد نیست و باید صبوری کرد تا تکلیف نهایی توافق مشخص شود.
 


خانه ملت
نظرات

نظر شما

: : :
بانک گردشگری

پیکاپ سایپا

مدیران خودرو

آگهی تبلیغاتی

آگهی تبلیغاتی

هواشناسی
نرخ طلا
پیشخوان روزنامه
اینفوگراف
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.