آگهی تبلیغاتی

شناسه خبر : 102756
تاریخ انتشار :
خشونت مسلحانه در مدارس آمریکا به بالاترین سطح رسید

خشونت مسلحانه در مدارس آمریکا به بالاترین سطح رسید

براساس آمارهای جدید، تنها در یک سال تحصیلی گذشته 193 حمله مسلحانه در مدارس آمریکا به ثبت رسیده که این رقم در یک دهه گذشته بی سابقه بوده است.

نورنیوز- گروه بین‌الملل: مطالعه انجام شده توسط مرکز "هر شهر برای ایمنی اسحله" که یک سازمان حمایت از کنترل اسلحه است، نشان می دهد از اول آگوست سال گذشته تا ۳۱ مه سال جاری ۱۹۳ مورد "حادثه تیراندازی" در مدارس آمریکا گزارش شده است.

ثبت ۱۹۳ حادثه تیراندازی در یک سال اخیر در حالی انجام می شود که این آمار نسبت به ثبت ۶۲ مورد در سال تحصیلی گذشته (۲۰۲۰-۲۰۲۱) سه برابر شده است و نسبت به بالاترین میزان قبلی یعنی ۷۵ حادثه در سال تحصیلی ۲۰۱۹-۲۰۱۸ افزایش قابل توجهی داشته است.

نتایج این مطالعه که با همکاری فدراسیون معلمان آمریکا و انجمن آموزش ملی انجام شده بیانگر آن است که در یک سال تحصیلی گذشته به علت حملات مسلحانه در مدارس ۵۹ نفر کشته و ۱۳۸ نفر زخمی شده اند.

همچنین از هر ۱۰ قربانی که به طور مرگبار مورد اصابت گلوله قرار گرفتند ۶ نفر و از هر ۱۰ قربانی زخمی ۴ نفر از آنان دانش آموزان فعلی یا سابق مدارس محل وقوع حادثه بودند.

در گزارش مرکز هر شهر برای ایمنی اسلحه آمده است: در ۲۰ سال گذشته، دانش‌آموزان، مربیان و والدین در آمریکا با واقعیت تیراندازی‌های مکرر در مدارس زندگی کرده‌اند و بدترین دوره برای این خشونت در سال تحصیلی ۲۰۲۱-۲۰۲۲ بوده است که از سال ۲۰۱۳ تقریباً چهار برابر میانگین تعداد حوادث تیراندازی بوده است.


نشریه هیل
نظرات

نظر شما

: : :
بانک گردشگری

پیکاپ سایپا

مدیران خودرو

آگهی تبلیغاتی

آگهی تبلیغاتی

هواشناسی
نرخ طلا
پیشخوان روزنامه
اینفوگراف
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.