آگهی تبلیغاتی

شناسه خبر : 102711
تاریخ انتشار :
اتباع حاضر در پایتخت شناسنامه‌دار می‌شوند
فرمانده انتظامی تهران بزرگ:

اتباع حاضر در پایتخت شناسنامه‌دار می‌شوند

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: ساماندهی اتباع بیگانه غیرمجاز در دستور کار بوده و اتباع حاضر در پایتخت شناسنامه دار می‌شوند.

نورنیوز - گروه فرهنگ و جامعه: سردار حسین رحیمی در جمع رؤسای کلانتری‌های پایتخت با بیان اینکه ساماندهی اتباع بیگانه غیرمجاز در دستور کار است و اتباع حاضر در پایتخت شناسنامه دار می‌شوند، اظهار کرد: باید از همه امکانات و مقدورات با مدیریت صحیح و شایسته در راستای خدمت هرچه بهتر به مردم بهره بگیریم.

او با تأکید بر اینکه کلانتری‌ها باید ملجا و مامن مردم باشند، افزود: اجازه نمی‌دهیم کسی کوچک‌ترین خدشه‌ای به امنیت و آرامش و آسایش خاطر شهروندان وارد کند و با اقتدار از امنیت و آرامش جامعه دفاع خواهیم کرد.

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه کلانتری‌ها باید سرکشی، نظارت و بازدید هدفمند از مال‌ها، مجتمع‌های مسکونی و تجاری، باغ ویلاها و شهرک‌های محدوده استحفاظی خود را به صورت شبانه‌روزی در دستور کار خود قرار دهند، تصریح کرد: لازم است که همکاری و تعامل رؤسای کلانتری‌ها با مردم و معتمدین محله‌های تحت استحفاظ آنها روز به روز ارتقاء پیدا کند و در راستای ارتقای امنیت و آرامش هم افزایی و هم آفرینی لازم را داشته باشند.

او افزود: از آنجا که پیشگیری همواره مقدم بر درمان است لازم است شهروندان نیز همیار و همکار خدمتگزاران خود در فراجا بوده و اقدامات لازم را در بحث پیشگیری از وقوع سرقت داشته باشند که به عنوان نمونه می‌توان با استفاده از ظرفیت نگهبان محله و یا نصب دوربین‌های مداربسته اقدامات مؤثری را در مقابله با وقوع سرقت انجام دهند.

سردار رحیمی با تأکید بر لزوم حضور فعال‌تر رؤسای کلانتری‌ها در مساجد، افزود: رؤسای کلانتری‌ها نیز باید در مساجد و سایر اماکن عمومی حضور پیدا کنند و از نزدیک پاسخگوی دغدغه‌ها و مشکلات شهروندان باشند.

فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با تأکید بر اینکه مردم ولی نعمت ما هستند، گفت: با همه تلاش و توان خود باید در راستای گره گشایی از مشکلات مردم گام بردارید تا شأن و منزلت مردم به نحو مطلوب رعایت شود.

سردار رحیمی با اشاره به شروع پذیرش و استخدام کادر انتظامی در پایتخت، افزود: لازم است از بین جوانان متعهد و شایسته موضوع جذب و استخدام انجام شود و کسانی جذب و استخدام شوند که مجاهدانه در مسیر خدمت گزاری هرچه بیشتر به مردم تلاش کنند.


پایگاه خبری پلیس
نظرات

نظر شما

: : :
بانک گردشگری

پیکاپ سایپا

مدیران خودرو

آگهی تبلیغاتی

آگهی تبلیغاتی

هواشناسی
نرخ طلا
پیشخوان روزنامه
اینفوگراف
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.