آگهی تبلیغاتی

شناسه خبر : 102656
تاریخ انتشار :
خشم و نگرانی آمریکایی‌ها در مدت کوتاه مانده به انتخابات میان دوره‌ای
نتایج یک نظرسنجی نشان داد؛

خشم و نگرانی آمریکایی‌ها در مدت کوتاه مانده به انتخابات میان دوره‌ای

نتایج نظرسنجی نشان می‌دهد که که 42 درصد دموکرات‌ها و 41 درصد جمهوری‌خواهان از انتخابات میان دوره‌ای کنگره خشمگین هستند.

نورنیوز - گروه بین‌الملل: دموکرات‌ها و جمهوری‌خواهان به نسبت‌های نزدیک به هم در ابراز احساسات خود درباره انتخابات میاندوره‌ای کنگره در ماه نوامبر گفته‌اند که «تا حدی» یا «بسیار زیاد» از این انتخابات خشمگین هستند. نتایج نظرسنجی موسسه افکارسنجی «مورنینگ کانسالت» که روز سه‌شنبه منتشر شد، حکایت از آن دارد که ۴۲ درصد دموکرات‌ها و ۴۱ درصد جمهوری‌خواهان از انتخابات میان دوره‌ای کنگره خشمگین هستند.

طرح همین سوال در انتخابات میان دوره‌ای کنگره در سال ۲۰۱۸ باعث شد ۴۹ درصد دموکرات‌ها و ۲۸ درصد جمهوری‌خواهان مطرح کنند که نسبت به انتخابات کنگره احساس خشم می‌کنند. در نظرسنجی اخیر مورنینگ کانسالت، ۶۱ درصد از دموکرات‌ها و ۴۹ درصد از جمهوری‌خواهان گفتند تا حدی یا بسیار زیاد «نگران» انتخابات هستند. ۲۸ درصد از دموکرات‌ها و ۲۷ درصد از جمهوری‌خواهان نیز گفته‌اند که نسبت به انتخابات میان دوره‌ای کنگره احساس بی‌تفاوتی می‌کنند.

نتایج این نظرسنجی کمتر از سه ماه به انتخابات میان دوره‌ای آمریکا در ۸ نوامبر منتشر شده است و انتظار می‌رود دموکرات‌ها به دلیل کاهش محبوبیت جو بایدن، رئیس جمهور دموکرات آمریکا با دردسر مواجه شوند.

گزارش بهبود وضعیت اشتغال در ماه ژوئیه، جمع‌آوری کمک‌های مالی بالا از سوی تعدادی از نامزدهای دموکرات سنا و تصویب قانون کاهش تورم به تازگی شانس دموکرات‌ها را در آستانه انتخابات میان دوره‌ای کنگره افزایش داده است.

نظرسنجی مورنینگ کانسالت (۴-۳ آگوست) (۱۳-۱۲ مرداد) با شرکت ۶۹۷ جمهوری‌خواه و ۸۰۶ دموکرات با ضریب خطای مثبت و منفی ۴ درصد انجام شد.

انتخابات میاندوره ای آمریکا ۱۷ آبان و برای گزینش ۴۳۵ نماینده مجلس، ۳۵ سناتور، ۳۹ فرماندار و شمار زیادی از مقام های محلی و ایالتی در سراسر آمریکا برگزار می‌شود.


تارنمای هیل
نظرات

نظر شما

: : :
بانک گردشگری

پیکاپ سایپا

مدیران خودرو

آگهی تبلیغاتی

آگهی تبلیغاتی

هواشناسی
نرخ طلا
پیشخوان روزنامه
اینفوگراف
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.